• Новак
3Drose InspisionZstore - Име на јапонски - Никол со јапонски букви - Телефонски прстен

3Drose InspisionZstore - Име на јапонски - Никол со јапонски букви - Телефонски прстен

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Никол во јапонски букви Телефонскиот прстен е елегантен начин да додадете личен допир на вашиот телефон или телефон. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Орел Безжично Одделение Преден Надворешен Стаклен Екран На Објективот, Комплет За Поправка На Замена На Предниот Панел За Samsung Galaxy

DEN 2.67

Само Замена На Предното Стакло,Без ЛцдЕкран, Без Екран На Допир Со Дигитализатор!!! Ова Може Да се Корист�

Универзален адаптер за патувања низ целиот свет, двојни USB пристаништа сите во еден полнач на wallидови, европски адаптер за патувања

DEN 1.67

[Најдобар патнички партнер во светот] Ако сакате да патувате низ целиот свет, потребен ви е еден адаптер

Статив за камера со камера со камера од 2 следење телефонски фотоапарати телефонски статив за смартфон ротација Трипод камера следење

DEN 653.28

Прилагодлив телефонски штанд хоризонтална ротација од 360 степени без мртов агол автоматско следење Држ

УЛДИГИ 2 парчиња Изгубена Кинеска Нараквица Висечки Синџир За Декорација СО Монистра УСБ-Телефон ИД Кристални Кеси Мобилна Ќелија Кратки

DEN 3.33

Вештачки Кристал Произведено во САД или Увезено ДОДАТОЦИ ЗА ПРИВРЗОЦИ за КЛУЧЕВИ за без раце и спречува

Анканг Покритие за Епл Часовник случај 45мм 41мм 44мм 40мм 42мм 38мм Додатоци Компјутер Калено Стакло Заштитник На Екранот Ивоч Серија 7

DEN 3.00

КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен За серијата Apple Watch ултра, ултра тенок заштитен случај на КОМПЈУТЕР со зашти�

Ladumu Телефонски штанд за биро изработен од челик за канцеларија Мал мобилен телефон штанд со преклопни прилагодливи подароци во затворено лесно

DEN 524.80

Лесен за инсталирање, не се потребни алатки Овој телефонски штанд изгледа многу стилски, поддржува без �

NocksyDecal Симпатична Зајаче Телефон Штанд, Kawaii Мобилен Телефон Држач За Биро Компатибилен Со Сите Мобилен Телефон, Таблет, Прекинувач,

DEN 267.04

Прилагодлив за висина и Агол : ова биро за држачи за мобилни телефони е во согласност со ergономскиот диза

Yeseego компатибилен со Google Pixel 3 XL кутија, оклоп со двојно слој 2 во 1 и држач за прстен на прстенот, поставен магнетски автомобил за монтирање

DEN 0.33

Ве молиме, заштитете ја малата тока на прстенот, не влечете премногу тешко! Само телефонскиот случај нем

Еомоик стакло+корица за серија на кутии на Apple Watch 8 45mm 41mm 44mm 40mm додатоци затемнети заштитни заштитни заштитни екран за заштита на

DEN 897.60

Компатибилен : Компатибилен за Apple Watch Series Ultra, ултра тенок компјутер заштитен случај со заштитник на екр�

Држач За Телефон за туширање Водоотпорен 480°Ротација Куќиште За Телефон За Туширање Држач За Ѕид Држач За Телефон Лепило За Држач За

DEN 175.84

?€2022 НАДГРАДБА ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН за ТУШИРАЊЕ ● Врз основа На точките на болка На слични производи "Слаба

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.