• Новак
Да 4all, бранични плочи, плочи со олимписки тежини со висок отскок

Да 4all, бранични плочи, плочи со олимписки тежини со висок отскок

Вреднување на стоката:
DEN 388.96

Пристапност
Во достапна форма

Одговара на 2 инчи Барбели : Нашите гумени плочи за тегови се обезбедуваат 2 инчи Барбели без дополнителен јаз; Ова значи дека можете безбедно и ефикасно да извршите обука за сила, на пример, олимписки лифт, ќор -сокак и клупа за печат Издржлива гума од трошка гума : гумена обвивка отпорна на корозија има еластичност и издржливост потребни за да се издржи употреба на висок интензитет; Покрај тоа, нема непријатен мирис. Заштита на подови и мрена : Овие гумени плочи се фалат со вистинската количина на отскокнување кога ќе бидат испуштени; Ова помага да им дадете на вашите подови, скара и плочи дополнителна заштита од оштетување. Намалете ја бучавата : висококвалитетен гумен материјал од трошка што ги опфаќа нашите обоени браник плочи апсорбира шок и бучава; Така, тие ќе бидат помалку бучни кога ќе бидат погодени на земја. Кодиран во боја : Благодарение на кодирањето на бојата на поставените плочи за браник на конкуренцијата, можете да ја идентификувате посакуваната тежина со леснотија; Ова создава повеќе заштеда на време и пријатно вежбање. Одговара на 2 инчи Барбели : Нашите гумени плочи за тегови се обезбедуваат 2 инчи Барбели без дополнителен јаз; Ова значи дека можете безбедно и ефикасно да извршите обука за сила, на пример, олимписки лифт, ќор -сокак и клупа за печат. Издржлива гума од трошка гума : гумена обвивка отпорна на корозија има еластичност и издржливост потребни за да се издржи употреба на висок интензитет; Покрај тоа, нема непријатен мирис.

Главните карактеристики

Избор на клиент

6мм Екстра густа јога мат, жолт лимон принт, еко-пријателски вежби за вежбање душеци пилатес мат со јога, тренингот, основно фитнес

DEN 799.84

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Yfdm гимнастика ringsвони со прилагодливи ленти за возрасно дете за обука на целосна сила на телото Повлечете вежби за вежбање фитнес

DEN 1.00

Можете да изберете должина на веб леб 1М / 2М / 3М / 4М / 5М Интегрирана антилизгачка конкавна точка, погодна �

Деталан 3 парчиња мажи жени се соочуваат со бандани од Màsc, ветерници Беспрекорно возење на отворено возење брзо сушење на прашина од уста

DEN 2.67

Ве молиме, игнорирајте го проценетото време на испорака, ние ќе ја избереме најдобрата и најбрзата логи�

Zjhyxyh Отпорен опсег поставен вежба за вежбање преносни додатоци за домашни салата Професионална фитнес еластична гума за вежбање

DEN 2956.64

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

Clispeed вежба се справува со гумени ленти за отпорност нагоре, ленти за вежбање, рачки за рачки за рачки за рачки за рачки за рачки: Вежба

DEN 175.84

Рачки за кревање тегови : Направено од гумен материјал со висок квалитет, издржлив и практичен за долгот

Вежбање на рачни вежби за рака на рачен пар за ракави, метални рачни вежби за рачни раце за сила за рака за зајакнување на сила за

DEN 625.60

Сила за контрола : ?? да започнеме веќе! Алатка за вежби за зафаќање : Серијалот „Тешки залепен рачен“ бе�

Сет на клин -блок од метал од метал - Две клинови за сквоти со лента за отпорност, метална наклон на метална плоча, кревање на теле, кревање клин

DEN 1.67

Подобрете ја формата на сквотот : Нашиот метален клин клин блок е совршено парче опрема за одржување на �

Rimsports натопи за натопување за кревање тежина - пондериран појас за пондериран појас за жени и мажите и мажите со влечење на тежината

DEN 527.84

Ви овозможува да ја зголемите тешкотијата на вежбање на телесната тежина Може да го подобри држењето на

2 парчиња алатки за истегнување на јога, дрвени стапчиња за корекција на држење на држење со стапчиња за корекција, издржлив за гимнастичари

DEN 2.00

【Совршена големина】 Нашите стапчиња за јога се 27,56*1,97 инчи x 2 компјутери, погодни за повеќето височини,

Објективна вежба за фитнес за вежби на Walnuta, јога пилатес, еластична гумена лента тренинг тренинг еластичен цртеж 150см/15м додатоци за теретана

DEN 1.67

Природен латекс издржлив и високо еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби..

YFDM Автоматско враќање и повеќе агли Основни вежби , AB ролериско тркало за абдоминална вежба Фитнес трошка опрема за вежбање за домашни вежби

DEN 9588.16

Надградете ја сопирачката, технологијата на сопирачките, целото движење на телото, одвојување; Тркало з

Мулти цветна канта бод салата вежба за носач торба за носач, рачно изработени торби за јога мат, торба за јога од канта- хипи јога мат

DEN 1.33

✔material : памук канта, памучен лист, гумен лист, поштенски конец големина : Големина : 26 (должина) x 6 (дијам�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.