• Новак
22 мерач KN7116L долг нос Пневматски тапацир Степлер со 10,000 парчиња тапацир Стејплс 3/8 ”Круна должина од 1/4”, 71 серија тапацир Главен пиштол за мебел и ткаенина

22 мерач KN7116L долг нос Пневматски тапацир Степлер со 10,000 парчиња тапацир Стејплс 3/8 ”Круна должина од 1/4”, 71 серија

Вреднување на стоката:
DEN 1142.40

Пристапност
Во достапна форма

Што добивате : Kamsin KN7116 L 22 мерач на мерач и 1 кутија од 7106 главни делови (10,000 компјутери/кутија) Моќен дизајн : Куќиште за легура со алуминиумска тежина опремено со моќен цилиндар кој обезбедува доволно мотивација, потрајна и антикорозивна. Точно снимање : Потенки и долг нос за лесна цел и тешко може да се достигне област. Тенок рамен нос го вози главните делови без заглавување. Практична примена : Идеално за градење ормани, мебел, работа со дрво, декорација на тапацир, реновирање, прицврстување на ткаенини, итн. Компатибилни сврзувачки елементи : Компатибилен со 22 мерачи 71 серија фини жици, круна : 3/8 "(9мм), должина : 1/4" до 5/8 "(6-16мм). Опремени со моќен цилиндер кој обезбедува доволно мотивација. Направен од цврст метален материјал, тој е потрајни и антикорозивен. 【Моќен дизајн】 Куќиште со алуминиумска легура со мала тежина опремено со моќен цилиндер што обезбедува доволно мотивација. Направено од цврст метален материјал, тој е повеќе Издржлив и антикорозивен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Килими козметичка столица на тркалото , столче за тетоважа со шема на девојче Синтетичко кожно седиште , прилагодлива висина 45-59

DEN 1.33

Изработено е од висококвалитетен PU кожен сунѓер сунѓерпозлатен материјал, издржлив и мек за да седите Р

Универзална чиста прашина Силиконска тастатура за тастатура Десктоп Компјутерска тастатура или покривка на филмот за стандардна големина

DEN 2.67

Тип : Јасно Флексибилно, пеење, лесен за нанесување и за чистење или инг ,, повеќе не мора да се грижите за

WPYYI Професионални четки за шминка поставени со корпа руменило во прав за очила за очила на веѓите за убавина алатка за шминка за убавина

DEN 4693.92

Површината на шипката за четки е обоена со спреј, што е цврста и текстурирана без да остави ознаки на прс

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.