• Новак
Есенцијално масло чиста бреза Бетула леќа природна 290 мл

Есенцијално масло чиста бреза Бетула леќа природна 290 мл

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Бетула Лента Дестилација на пареа. Растворливост : N/A. Специфична гравитација : N/A. Оптичка ротација : N/A. Индекс на рефракција : N/A. Флешска точка : N/A. Датум : Најдобро пред 3 години. Потекло на земја : Северна Америка. Земја/регион на производство : Индија. Шише со алуминиум. Есенцијалното масло од бреза е извлечено од пулверираната кора на дрвото од бреза со употреба на методи за дестилација на пареа. Маслото од бреза е корисно за намалување на болката во зглобовите и мускулите, како и болката поврзана со главоболки и заболувања. Исто така е антиспазмодичен и го олеснува грчењето низ целото тело.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ферадин Муци Боуфиш Осветлени Јаглеродни Композитни Рибни Стрели Со Железна Шипка 3-Сечилото Со Инсталиран Слајд За Шишиња, Црно

DEN 772.00

ТБД Додадете уште поголема издржливост и подобра видливост на вашата забава со лак со Муцката Стрелка С

Капачиња За Држач За Јаглеродна Четка бетомшин 12мм О. д. 5мм Дебелина На Моторната Четка Покријте Пластична Фитинг Нишка Црна 2 парчиња

DEN 143.84

●Параметар● Модел : 12мм ; Надворешен дијаметар : 12мм / 0,47"; Дебелина : 5мм / 0,2"; Материјал : тврда пластика �

Хикарер 20 Парчиња Значка Со Ѕвезда Од 5 Точки Златна Игла За Ревер за 4 јули Меморијален Ден Денот На Ветераните Денот На Независноста

DEN 2.00

Тридимензионален дизајн : тридимензионалниот изглед ја прави ѕвездената игла пошармантна, секоја игла

Божиќен Подарок ООКЛАС, Прилагоден Подарок На Кристално Чист Акрилен Стаклен Блок, Божиќна Желба На Вашите Пријатели, Семејство Со QR Код

DEN 0.33

Димензии на акрилни Блокови : 12 Инчи Долги Х 6 Инчи Високи Х 1,25 Инчи Дебели Овој посебен подарок за да ја и

Хеглаув Ракавици За Вежбање Со Целосен Прст За Мажи Жени, Ракавици За Теретана Со Одличен Зафат, Заштита На Дланка Со Облога За Фитнес Тренинг

DEN 223.84

Спандекс, Силикон, Кожа ?‍♂?‍♂?♂[Удобно и дише] : ракавиците за вежбање за мажи се изработени од суперио

120 Парчиња Неизолирани Конектори За Задник, Неизолирани Конектори За Спојување На Задник, Електрични Жици Со 22-16 Мерачи Беспрекорни

DEN 111.84

Врвен Материјал : неизолираните конектори за задник се изработени од извонреден т2 бакарен тубуларен ма

Кабилок 4 парчиња Пластични Шишиња За Стискање 350мл Диспензерот За Зачини За Повеќекратна Употреба Отпорни На Истекување Контејнери

DEN 0.33

Овие шишиња за складирање се лесни и преносливи, лесни за носење Можете постојано да ги стискате и ќе от�

Кој ти е Кади? Колба за Колкови од нерѓосувачки Челик од 8 Мл За Алкохол-Доаѓа Во Кутија За Подароци - Дизајн Отпорен На Истекување-Лесен

DEN 553.60

ДИЗАЈН ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕНашите колби доаѓаат со капаче што никогаш не губи, капачето е поврзано со �

Jiccoda Ласерски Машина Саќе Работен Панел Во Собата,15. 7x15, 7x0, 87 инчен Саќе Ласерски Кревет ЗА CO2 Или Диода Ласерски Гравер Машина За Сечење,

DEN 3.33

✬Висок Квалитет : панелот за саќе е изработен од висококвалитетни алуминиумски легури и метални матери

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.