• Новак
X-Gree M8 X 80mm 1,25мм терен 304 не'рѓосувачки челик целосно навојни шипки со шипки 10 компјутери (M8 x 80 mm Paso de 1,25 mm Acero Inoxidable 304 varillas totalmente Roscadas Espárragos de Barra 10 PCS

X-Gree M8 X 80mm 1,25мм терен 304 не'рѓосувачки челик целосно навојни шипки со шипки 10 компјутери (M8 x 80 mm Paso de 1,25 mm

Вреднување на стоката:
DEN 1200.00

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : навојна шипка; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 247g; Содржина на пакет : 10 x навојна шипка. Главна боја : Сребрен тон. Големина на низата : M8 x 80mm / 0,3 "x 3" (d * l) (Tamaño de Rosca : M8 x 80 mm / 0,3 '' x 3 '' (d * l). Нишка на темата : 1,25 mm (Paso de Rosca : 1,25 мм. Име на производот : навојна шипка; материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Тежина : 247g; Содржина на пакет : 10 x навојна шипка. Главна боја : Сребрен тон. Големина на низата : M8 x 80mm/0,3 "x 3" (d*l) ) 10 PCSMADE од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, што значи дека овие целосно навојни шипки нема да 'рѓаат без разлика колку години ги користите. allowing for assembly of components.Description in Spanish M8 x 80 mm Paso de 1.25 mm Acero inoxidable 304 Varillas totalmente roscadas Espárragos de barra 10 pcs Nombre del producto : Varilla roscada; Material : Acero inoxidable 304 Peso : 247 g; Contenido del paquete : 10 x varilla roscada Color Директор : Тоно Плајдотемамајо де Роска : M8 x 80 mm / 0,3 '' x 3 '' (d * l) Paso de Rosca : 1,25 mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Влез на фарма куќа Декоративен мебел, природен кабинет за чевли за чевли скриено складирање на чевли, организатор на чевли за чевли за рустикално

DEN 6128.00

Убава декорација на мебел : Рустикален едноставен дизајн, овој кабинет за складирање на чевли обезбедув

Основи на ликвидаци Акрилна боја, 250мл цевка, титаниум бела и професионална тешка телесна акрилна боја, 2-мака цевка, титаниум бела

DEN 268.64

Производ 1 : Дебела, кремаста со сатенска завршница; Добро оптоварување на пигмент Производ 1 : Зачува врв

Божиќни лажици за чај за кафе, Pbiehsr 12 парчиња Божиќни кафе лажички кафе, мешајќи лажици за мешање со приврзоци од не'рѓосувачки челик за

DEN 3.00

Премиум занает : Процес на полирање на огледало, лажици чај со чај со мазни рабови без закопчиња, а не гру

Siebzeh Симпатична Еднорог Планети Вселената Универзумот Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Не Се

DEN 847.84

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Dcarsetcv сино очен снег леопард молив кутија симпатична пенкало молив кутија Пу кожа флип молив торбичка канцеларија за моливи кутии

DEN 348.64

Моливци за молив еден главен џеб со мали џебови за прегради внатре, внатрешниот слој е изработен од водо

KOLESO NO BUCKE 1/4 Притискајќи во брз конектор Градина Атомизација на системот за спојување на спојката, адаптери за екстремитети на лактот,

DEN 275.20

100% сосема нов и висок квалитет Безбедни и неопходни алатки за домашна градина Погодно за градинарство, �

Планински мажи Дијамантска вежба 2 парчиња 1-1/4 Вакуумска ласкава дијамантска суво дупчење дупчење битови 5/8-11 конец 32мм порцелански плочки

DEN 1.33

Произведени со напредна технологија, висококвалитетни материјали, долг животен век; Ниска отпорност на

Стекнете 5-листови со висока безбедност на микро-кут хартија, кредитна картичка/главни делови/клипови Шредери за канцеларија и домашна

DEN 1398.40

★ 【Трајна машина за сечење цврсто сечење】 : 5 парчиња (A4 големина 75 g / m2) сецкан кросисечен хартија од х�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.