• Новак
Tripp Lite IS250Hg Изолациониот трансформатор 250W Медицински наплив 120V 2 излез TAA GSA

Tripp Lite IS250Hg Изолациониот трансформатор 250W Медицински наплив 120V 2 излез TAA GSA

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Комплетна линиска изолација, филтрирање на бучава и сузбивање на пренапони се идеални за чувствителна опрема 250 вати, 2 продажни места, 6 метри. кабел за напојување. Трансформаторот за изолација со Faraday Shield нуди 100% изолација од влезната AC линија. Солидни бродови за куќиште на сите метали подготвени за инсталација на исправена кула или wallидови. 2 -годишна гаранција. Бродови на производи подготвени за сместување во кое било индустриско, медицинско, канцелариско или мрежно опкружување. Со изолирање на опрема од непредвидлива и нарушувачка комунална моќ, трансформаторот за изолација на IS250 HG на Tripp Lite и кондиционерот за напојување ја елиминира потребата за посветени кола или скапи надградби на електричните системи на вашата локација. Одликувајќи се со капацитет од 250 вати, IS250 HG е совршен за заштита на чувствителна дијагностичка и лабораториска опрема што може да биде под влијание на бучавата од линијата ЕМИ/РФИ, преодни префрлувања на комунални услуги, шила во позадина и други непредвидливи услови на моќност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Womenените метални пофалби танцувачки фустан bellвонче со долг ракав со целосна должина литургиска туника здолниште+секвенци за богослужба

DEN 351.36

♣ Одлични ткаенини : Класични жени метални блок во боја, по целосна должина, танцов фустан со должина е и

Фавомото 2 парчиња Скролувајте Уметност Практични Материјали Мултифункционална Самостојна Калиграфија Цртеж За Монтирање Акварел Сликарство

DEN 203.04

Пренослив Празен Свиток : КИНЕСКИ СВИТОЦИ ЗА КАЛИГРАФИЈА Свитокот има јасна текстура, добра цврстина, д�

24 парчиња фидгет црв, истегнат жици играчки мајмуни тестенини играчки гасеници црви фидгетска сензорна играчка за деца и возрасни со стрес

DEN 3.00

Смешен сет на играчки со фиџет : ќе добиете вкупно 24 парчиња фиџгетски тестенини во 6 бои, 4 парчиња од сек

Отворач за уста, Професионален Повлекувач На Образи За Заби Pономски Отворач За Уста Во Форма На Ц Преносни Заби Орален Образ Флексибилен

DEN 83.52

Отворање на устата : повлекувачот на Образите може ефикасно да ја отвори устата на пациентите за орален

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.