• Новак
Филтри за ResMed, стандардни филтри за снабдување за додаток за еднократна употреба на AirSense за спиење

Филтри за ResMed, стандардни филтри за снабдување за додаток за еднократна употреба на AirSense за спиење

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Спиење : Откако ќе го користите нашиот филтер за снабдување, можете да уживате во тивок сон и да создадете мирно опкружување за вашето семејство, верувам дека ќе бидете задоволни од филтерот Количина : Нашите филтри за еднократна употреба имаат вкупно 20 парчиња, кои се големи по број. Откако ќе се користат и играат, тие ќе бидат фрлени еднаш, што е доволно за употреба за една година. Опсег на примена : Нашиот додаток за машина за дишење е погоден за Res Med Air Sense 10, за Aircurve10, за Airstart 10, за стандардна машина за дишење Res Med S9. Чиста хигиенска : Користењето на нашите уникатни филтри за замена обезбедува дека можете да дишете чист, хигиенски воздух додека користите машина за дишење, правејќи го вашиот живот поудобен. Предлог : Подобро да го замените филтерот на секои 18 дена, за да можете да го одржувате дишењето чисто и хигиенско на време, без премногу нечистотија на него. Спиење : Откако ќе го користите нашиот филтер за снабдување, можете да уживате во тивок сон и да создадете мирно опкружување за вашето семејство, верувам дека ќе бидете задоволни од филтерот. Количина : Нашите филтри за еднократна употреба имаат вкупно 20 парчиња, кои се големи по број. Откако ќе се користат и играат, тие ќе бидат фрлени еднаш, што е доволно за употреба за една година. Опсег на примена : Нашиот додаток за машина за дишење е погоден за Res Med Air Sense 10, за Aircurve10, за Airstart 10, за стандардна машина за дишење Res Med S9. Чиста хигиенска : Користењето на нашите уникатни филтри за замена обезбедува дека можете да дишете чист, хигиенски воздух додека користите машина за дишење, правејќи го вашиот живот поудобен. Предлог : Подобро да го замените филтерот на секои 18 дена, за да можете да го одржувате дишењето чисто и хигиенско на време, без премногу нечистотија на него.

Главните карактеристики

Item Type:
Replacement filters for ResMed
Material:
Cotton
Scope Of Application:
Suitable for ResMed Airsense10, for Aircurve10, for Airstart 10, for ResMed S9 series standard machines
Package List:
20 xReplacement Filters:

Избор на клиент

Амбесон Спорт Ткаенина Торбичка Сет на 2, Американски Фудбалски Карактер Трчање Поминува Гол Гридирон Со Точки Уметност Графички Дизајн, Мала

DEN 1.00

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

DVTEL ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, USB Сопствени Букви Неонски Светла За Декорација На Ѕид Во Соба 3d Ноќни Светла, Розова, 40x30cm Хотел Ресторан

DEN 0.33

● Висококвалитетни прилагодени 3д резбани неонски светла, долг работен век, побезбедни и потрајни Може

Козметички Кеси За Жени, Чанти Чанти Шминка Организатор Чување Шминка Торба Девојки, Млечен Пат Галакси Облаци Мачка Пица Смешно

DEN 596.80

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Сазуву Инспиративни Подароци За Жени Торба За Шминка Канцелариски Подароци За Колега Охрабрувачки Подароци За Пријател Козметичка

DEN 1.67

Идеи за инспиративни Подароци : Барате уникатен инспиративен подарок?Дали барате уникатен подарок за о�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.