• Новак
Змеј меч геометриски линии Премиум густа јога мат Еко пријателска гума здравје и фитнес не лизгачки душек за сите видови на вежбање јога и пилатес

Змеј меч геометриски линии Премиум густа јога мат Еко пријателска гума здравје и фитнес не лизгачки душек за сите видови на вежбање јога и пилатес

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голема густина и висока еластичност TPE материјалот е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Нема Ева, нема ПВЦ, нема токсичност, нема штетни хемикалии. Diments Димензии на мат】 72 инчи долги, ширина 24 инчи и дебелина од 0,6 см, со одлична мека завршница. 【Лесно за преклопување и носење】 Мат со јога може лесно да се склопи, што го прави идеален пат за патување по јога. Мора да биде совршен пат за патување поставена за секого. Пефектно се вклопуваат за вашата топла јога, пилатес, семеен пикник и патување. Покрај тоа, можете да одморите после вежбање. 【Мултименска цел】 Ова е одлична душек на отворено и затворено, идеално да се користи како подот тепих во вашата спална соба или вашето домашно милениче да се опушти и да игра на неа. Совршен за пилатес, часови за вежбање, теретана, туширање, кампување, патување, плажа и многу повеќе!. 【Машината што може да се мие】 Подлогата може да се пее, лесно може да се исчисти со машина за да ги заштити вашето тело и облека од несакана нечистотија. Почувствувајте лесно да уживате во вежбањето во секое време. 【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голема густина и висока еластичност. TPE материјалот е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Нема Ева, нема ПВЦ, нема токсичност, нема штетни хемикалии. Diments Димензии на мат】 72 инчи долги, ширина 24 инчи и дебелина од 0,6 см, со одлична мека завршница. 【Лесно за преклопување и носење】 Мат со јога може лесно да се склопи, што го прави идеален пат за патување по јога. Мора да биде совршен пат за патување поставена за секого. Пефектно се вклопуваат за вашата топла јога, пилатес, семеен пикник и патување. Покрај тоа, можете да одморите после вежбање. 【Мултименска цел】 Ова е одлична душек на отворено и затворено, идеално да се користи како подот тепих во вашата спална соба или вашето домашно милениче да се опушти и да игра на неа. Совршен за пилатес, часови за вежбање, теретана, туширање, кампување, патување, плажа и многу повеќе!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

WYFDP 11 компјутери/поставени ленти за отпорност на TPE маж жена фитнес тренинг појас јога влечете јаже салата опрема еластична цевка гума

DEN 5047.68

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

РУИРУИЛИКО МЕНСЕН АМЕРИКАНСКИ ЛАГА ПОЛО МАКЕДАТ ПАТРИОТИЧКИ 4 -ти јули маица лето лабава вклопени кратки ракави ретро голф спортови

DEN 0.33

100% полиестер Затворање на патент Поло кошула за мажи Поло кошула за мажи Атлетска поло маица за мажи Пол

标题 Јога мат унисекс Голем мат за вежбање без лизгање нетоксичен мирис погоден за домашно вежбање на отворено за обука на отворено пилатес

DEN 2.67

【Долг Јога Мат】 Ние го дизајниравме овој подложен јога мат за да ги собере сите од сите форми, големини

Топки за реакција на отскокнување на Патикил, тренинг за агилност на координација за тренинг на топката TPR ниска тешкотија за рефлекс

DEN 3.00

Боја : црвена; Материјал : TPR; Големина : 43 x 43 x 53mm / 109 инчи (l*w*h); Список на пакување : 1 x топка за реакција Пр�

Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични основни маички кошули туника

DEN 167.84

Денот на премиерот 2022 година се занимава денес Мажи маица маички пакувања мажи маичари графички мажи ма

Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти за јога теретана за жени и мажи - мазни патенти, големи отвори и прилагодливи ленти во форма на

DEN 0.33

Димензии : мал 27,1 "L x 6,3" дијаметар; Голем 33,9 "L x 6,7" дијаметар Може да одржи било кој мат до 27,1 " / 33.9" долг и 6,

Скала за агилност Qinlorgo, повеќенаменска PP агилност Брзина Скала Компактен 20 стапки светла боја прилагодлива со 10 DIC носат торба за спорт

DEN 1067.20

Лесно за носење : Скалата за обука за агилност за брзина доаѓа со торба за носење, што го олеснува чување�

Ambesonne Floral Yoga Mat Train, повторувачка шема на дизајни за цветни уметности, нелизгање на пот-абсорбента јога пилатес, подлога за вежбање,

DEN 479.84

Јога Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вод

Орела јога вежба стол стол за глава за инверзија клупа за глава фитнес изградба на комплет за тело црвена домашна салата канцеларија 42 *

DEN 1.33

★ Големина на производот : 43*42*30см ★ Материјал : челична цевка + кожена пуп ★ Подобрете го телото јога ст

Прилагодлив глувче пар за тежина од скара 66 фунти сет на тежина од глувци, кревање фитнес барбел со прилагодливи плочи за тежина и рачка Опрема

DEN 1558.40

Можете да го користите за мултифункционално вежбање Глупите може да се користат за вежбање мускули на р

Зајакнување на прсти за засилување на прсти за пијано тренер за преносни прсти со променлива рака на рака на затегнување на јачина на прсти

DEN 0.67

Вежбајте го секој тренер за прсти поединечно, или целиот зајакнувач на раката Изолации и вежби секој пр�

Подложни ленти за отпорност, не-лизгачки трајни напојувачки опсези за прилагодување на лентата за обврзници за отпорност на лента за вежбање

DEN 463.84

Бенд за отпорност : Поставете го тренингот на следното ниво со сет на отпорност на пакети Supperegear 3 кој обе

KJHD надувување на задниот дел за поддршка на задниот ремен Ортотика на задниот заграда, прилагодлив коректор на држење на горниот

DEN 4697.60

Обезбедува нежна поддршка за грб за да се поправи неправилното држење на телото, да се спречи прогресив�

Прстен за жени моден дијамантски прстен гроздобер свадбен бенд за жени убави сребрени ангажмани прстени додатоци за накит за појавување

DEN 71.84

Стабилен сет женски гумени венчални прстени силиконски свадбени бендови жени прстен за ангажман за жен

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.