• Новак
3pk TCT Flush Leabing Leation Trim Router Bit 12.7 mm Алатка за сечење на длабочина 1/4 Shank

3pk TCT Flush Leabing Leation Trim Router Bit 12.7 mm Алатка за сечење на длабочина 1/4 Shank

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

3 PK Flush Leaging Leaded Trim Router Profiling Bit Вклучува упатство од 12мм за точно позиционирање. Волфрам карбид се качи на исечокот на рутерот. Длабочина на сечење на рутерот со директно намалување на рутерот 12,7 мм. Професионален рутер бит за комерцијална или повремена употреба 3 пакувања со испитување на рутерот во водени лажички во водени битови 1/4" Shank TCT - Tungsten Carbide Tungsten Carbide Tim Trim Router Cutter Вклучува водич за 12мм Водич за точни позиционирање и копирање на копирање на existing edge Contains a compact ball bearing for precise flush trimming of wooden edges Allows for smooth and accurate wood trim cuts Router bit suitable for chip wood, MDF board, Hardwood and softwood Smooth accurate cuts Twin flutes for clean precise cutting Manufactured of hard metal material for Јачина и издржливост Висока кука и агли на смолкнување му овозможуваат на Cuter да се исече непречено во залихите, произведувајќи чисто сечење без сплитер, остри сечење, мазна ротација за брзи операции Секулации на големината - Длабочина за сечење 1/4 " - вкупна должина од 13 mm - големина на пакувањето од 27мм - 27мм пакет - Пакет од 3.

Главните карактеристики

Избор на клиент

4 Парчиња Добри Пријатели Вино Гимнастик За Жени, Добри Пријатели Се Како Ѕвезди Пријатели ви Благодариме Подароци За Божиќ Роденден

DEN 2.67

Подвижен подарок за пријателите : ќе добиете 4 парчиња убави пријатели чаши врежани со значајни зборови

Таблет компјутер кутија компатибилен со iPad 9.7 2018/2017 случај, случај компатибилен со iPad 9.7 5 -ти / 6 -та генерација куќиште компатибилен

DEN 168.00

1 висок квалитет и 100% сосема нови.Мален материјал обезбедува повеќеслојна заштита од прашина, од гребењ�

Совпаѓање на костим за капење за парови со џебови што сурфаат со стрии на плажа шорцеви за пливање боксерски стебла шорцеви со џебови

DEN 2.33

100% полиестер Направени во САД и увезени Брза сува ткаенина : Овие шорцеви за плочки за пливање на мажи се

Лиетни Среќен Велигден И Бело Зајаче Долна Кутија За Складирање На Фиоката За Складирање Покрај Креветот Кади Десктоп Фиока Промена

DEN 2.33

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Пакет со грашок Под на капакот на седиштето за бебиња и поддршката на телото на главата за новороденчиња, супер мека мики и ткаенина

DEN 1.00

【Издржлив 2 слоја Дизајн】 Покрив за седиштето на автомобили од грашок има 2 слоја на прозорци Со еден мр

ЈАХ Машини За Нокти Нов Комплет За Педикир За Нокти Комплет За Професионален Маникир Од Нерѓосувачки Челик 18 ПАРЧИЊА За Мажи &засилувач; Жени

DEN 3476.16

2021 Нови Надградени Ножици За Нокти ● машинките за нокти се изработени од висококвалитетен нерѓосувачк�

HFBTE дигитален анализатор на квалитет на моќност метар 3 фаза на енергија за квалитет на моќност, мултифункционална монитор со 4 парчиња остри

DEN 2.67

Ова е сеопфатен тест инструмент на мултифункционална, интелигентна, човечка машина за работа едноставн

Торба за складирање За Хигиенски Влошки За Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Организатор На Вреќи За Менструација За Женски Влошки Тампони,

DEN 143.84

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

ДВТЕЛ ПРИЛАГОДЕНО Пици ПАРЧЕ ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, USB Затемнување Брза Храна Продавница Ресторан Неонски Светла За Ѕид Декорација Ноќни

DEN 1.67

● Прилагодени 3д резбани неонски светла за знаци, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да се кор�

WXBDD Мобилен Телефон Камера Видео Рамно Светло мрежа црвена Авто-Тајмер лице Контура Светлина Пополнете Светлина Во Живо Камера Светлина

DEN 12113.60

Мека светлина светлина за убавина, фотографија / пренос во живо пополнете ја светлината Светли бои, вист

Томотато 10 Парчиња Антистатички Електричен Ремен За Глуждот Синтетичка Гумена Лента Додатоци За Работилница, Електричен Ремен

DEN 320.00

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од висококвалитетни синтетички материјали, удобни за носење �

Liruxun 5m/10m/20m DIY систем за наводнување капка подигање автоматско наводнување црево за микро капење комплети за наводнување со прилагодливи

DEN 1.33

Тип : Комплети за наводнување Наводнување на сите ваши растенија, зеленчук, бонсаи, дрвја лесно преку ко�

Галакси Таб А 8.0 Т350 Случај, Картичка Слот Покрие Повеќе Агли На Гледање Стојат Со Авто Спиење/Будење Функција Случај За Samsung Галакси Таб

DEN 223.84

Исклучиво дизајниран За табулаторот Samsung Galaxy таблет за ослободување Од 8,0 Инчи2015 година, број на модел : S

Факдем Силиконски Часовник Рачен Ремен за 18мм 20мм 22мм Универзална Замена На Нараквица Фитнес Спортски Нараквици Паметни Часовници

DEN 209.60

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.