• Новак
IPG - Индустриски -k2036p185 Централна лесна должност Вода активирана хартиена лента, 1,5 x 500 стапки, безбедно ракување,

IPG - Индустриски -k2036p185 Централна лесна должност Вода активирана хартиена лента, 1,5 x 500 стапки, безбедно ракување,

Вреднување на стоката:
DEN 1934.08

Пристапност
Во достапна форма

Активирана лента со светлосна вода Користете за да спакувате лесен внатрешен картон во мастер картон, за да ги запечатите пакетите за носење на мало или да користите на станиците за завиткување на подароци. Може да се користи и како заптивка за прашина, деликатес, месо и да произведува пакување, лента и пакување со склопување на склопување. Безбедна врска - Нашето лепило засновано на скроб агресивно врски со брановидни картони, дури и во правливи или валкани околини. Употреба на сите временски услови-не е засегната од екстремни топли или ладни температури. Заштита-картон запечатен со лента активирана со вода не може да се отвори без да остави скршен заптивка. Направено во САД. Активирана лента со светлосна вода. Користете за да спакувате лесен внатрешен картон во мастер картон, за да ги запечатите пакетите за носење на мало или да користите на станиците за завиткување на подароци. Може да се користи и како заптивка за прашина, деликатес, месо и да произведува пакување, лента и пакување со склопување на склопување. Безбедна врска - Нашето лепило засновано на скроб агресивно врски со брановидни картони, дури и во правливи или валкани околини. Употреба на сите временски услови-не е засегната од екстремни топли или ладни температури. Заштита-картон запечатен со лента активирана со вода не може да се отвори без да остави скршен заптивка. Направено во САД. Опис на производот, активирана со вода (лента за хартија, лента за гума за џвакање, лента за хартија од Крафт) Врски веднаш и на девица и за рециклирани површини на влакна и затоа, генерира непосредна деструктивна врска што резултира во евидентен пакет. Лентата за хартија на IPG се нуди и во засилена фиберглас и обична хартија со многу стилови достапни во стандардни отпечатоци или прилагодени отпечатоци за прикажување на вашата корпоративна порака. Сите тие имаат една заедничка карактеристика . Некомпромисен квалитет. Од производителот IPG произведува широк спектар на производи за пакување и системи кои ги одразуваат потребите на неговите индустриски и малопродажни клиенти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тбуобт 4 Пакет-Кабинет Хардверски Копчиња, Копчиња За Кабинети И Фиоки, Фарма Салон Рачки, Етнички Африкански Девојка Ретро Уметност

DEN 0.33

УпотребаПогоден за различни кабинет, фиока, гардероба, шкаф, гардероба мебел врата и многу повеќе Лесно

Cyjjyz Рачен вакуум чистач безжични, мини вакуум чистач моќно вшмукување 4000pa, USB-C брзо полнење, преносен вакуум лесен за чистење на работната

DEN 2059.84

Миниправосмукалката е целосно безжична, што е погодно за да се движите наоколу како што сакате, и тежи с�

Цитронела Еукалиптус есенцијално масло 100 ml, сет на есенцијално масло од овошје, есенцијално масло за дифузер за домашна канцеларија

DEN 1286.40

Сет на подароци за есенцијални масла од мумазил : Нашиот сет на есенцијално масло вклучува : 3,38 мл Цитрон

Орев 10 црни најлонски масло боички четки за тркалезна глава мека коса гуаче акрилна четка за масло од четка за бојадисување (боја: а, големина

DEN 342.40

Зглобот на интерфејсот на алуминиумска цевка е двојно згрозен, а главата на пенкалото не е лесно да се и�

Викаски автомобил што може да се повлече со закачалка за палто за автомобили со кука за складирање на задниот дел за сите видови на јакни за

DEN 266.08

Дизајн на облик, лесно да го користите, без акутни рабови, нема да ви ја почеша облеката Тој е многу погод

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.