• Новак
Moresec 1080p дрон со двојна камера за возрасни, паметен двоен удар преклопен воздушен дрон RC Quadcopter Toys подароци за момчиња девојчиња со батерии, одржување на надморска ви

Moresec 1080p дрон со двојна камера за возрасни, паметен двоен удар преклопен воздушен дрон RC Quadcopter Toys подароци за момчиња

Вреднување на стоката:
DEN 414.08

Пристапност
Во достапна форма

Хеликоптер дрон голем шут ефтин беспилотни летала со дрон Работи за 5 долари кул работи под 10 долари 5 долари предмети од 4 долари за тинејџери 5 долари ефтини работи под 5 долари за мажи случајни работи под 5 долари работи за работи за долар за 10 долари за да купат кул работи под 100 долари од 25 долари работи работи работи За предмети од 10 долари за мажи, ладни работи под 5 долари ефтини кул работи 5 долар работи 3 долари за тинејџери за тинејџери 10 долари. Раните зделки на премиерот ДЕН 2023 Рани Божиќни зделки за рани пристап до денот за премиерот за членови на премиерот ДЕЛЕС ДЕЛОВИ НА ДЕНЕС ДЕЛОВИ НА ДЕН КЛИСТИНСКИ ДЕН ДЕН НА ДЕН ДЕН НА ДЕН ПРИМЕР ДЕНЕС ДЕНЕСИНСКИ КЛЕМИНСКИ КЛЕМИНСКИ РАЗГОВОРИ ПРАШАА ПРОИЗВОДСТВО ПРОДАБА ЗА ПРОДАБА ЗА ПРОДАБА НА ПРОДАБА ЗА ПРОДАБА Договор за најниска цена Најдобра зделка на дневните палети за складирање за продажба ликвидација магацини Е зделки за купување com вратени палети продажба на палети за продажба. ➤ 【【Вклучете брза услуга за чанти со беспилотни летала】 Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа на работни денови. !!! Сите беспилотни летала имаат HD 4 K/1080p камери и со LED ноќна светлина, торба за складирање на дронови. ➤ 【Моќни мулти-функции и мултироторик】 со преклопни раце, мала големина, лесен за носење. Прилагодување на камерата. Горе/долу, напред/назад, свртете лево/десно, лет на тротоарот, брзина на летот на 3 нивоа, LED светло, режим без глава, еден клучен автоматски враќање, режим на задржување на надморска височина, Wi Fi FPV, Траекторија лет, камера/видео и сосема нов VR Искуство!. Drон Дрон со двојни камера на FHD и видеа Дрон】 Со Wi Fi функцијата може да се поврзе со апликација, APK систем за да се фотографира, видео, преносот во реално време преку сликата на телефонската камера. Со двојна камера со широк агол од 1080p, даваат широки слики и видео со високи denfinition. Изненадувачки, може да сними зачудувачки слики и видеа од небото. ➤ 【【Speed_Switching за лесен лет】 RC Quadcopter кој може да има постабилно летање и да биде лесен за контрола. Има 3 нивоа на брзина на летање за да се префрли што може да се забавува со летањето. Со преклопни раце, мала големина, лесен за носење. Со функцијата за одржување на надморска височина обезбедува стабилен лет. Режим без глава, нема потреба да ја прилагодувате положбата на авионите пред да летате. ➤ ✈ 【Најдобри играчки дрон за деца за возрасни】 : со функција со еден клуч за враќање го прави лесно да го пронајдете патот дома. Траекторија лет. Нацртајте пат на екранот, а дронот ќе спроведе автономен лет по одредениот начин. Божиќ, Нова Година, роденден, најпогодниот подарок за играчки со дрон со дрон со HD камера!. Голем шут, ефтини беспилотни летала, рачен дрон, играчки дрон, дрон FPV, видео дрон, камера беспилотни летала, беспилотни летала, беспилотни летала со фотоапарати, беспилотни летала, батерија со беспилотни летала, дрон со далечински управувач со камера. Хеликоптер дрон голем шут ефтин беспилотни летала со дрон. Работи за 5 долари кул работи под 10 долари 5 долари предмети од 4 долари за тинејџери 5 долари ефтини работи под 5 долари за мажи случајни работи под 5 долари работи за работи за долар за 10 долари за да купат кул работи под 100 долари од 25 долари работи работи работи За предмети од 10 долари за мажи, ладни работи под 5 долари ефтини кул работи 5 долар работи 3 долари за тинејџери за тинејџери 10 долари. Раните зделки на премиерот ДЕН 2023 Рани Божиќни зделки за рани пристап до денот за премиерот за членови на премиерот ДЕЛЕС ДЕЛОВИ НА ДЕНЕС ДЕЛОВИ НА ДЕН КЛИСТИНСКИ ДЕН ДЕН НА ДЕН ДЕН НА ДЕН ПРИМЕР ДЕНЕС ДЕНЕСИНСКИ КЛЕМИНСКИ КЛЕМИНСКИ РАЗГОВОРИ ПРАШАА ПРОИЗВОДСТВО ПРОДАБА ЗА ПРОДАБА ЗА ПРОДАБА НА ПРОДАБА ЗА ПРОДАБА Договор за најниска цена Најдобра зделка на дневните палети за складирање за продажба ликвидација магацини Е зделки за купување com вратени палети продажба на палети за продажба. ➤ 【【Вклучете брза услуга за чанти со беспилотни летала】 Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа на работни денови. !!! Сите беспилотни летала имаат HD 4 K/1080p камери и со LED ноќна светлина, торба за складирање на дронови. ➤ 【Моќни мулти-функции и мултироторик】 со преклопни раце, мала големина, лесен за носење. Прилагодување на камерата. Горе/долу, напред/назад, свртете лево/десно, лет на тротоарот, брзина на летот на 3 нивоа, LED светло, режим без глава, еден клучен автоматски враќање, режим на задржување на надморска височина, Wi Fi FPV, Траекторија лет, камера/видео и сосема нов VR Искуство!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бинаооги 4 Парчиња Алатки За Лице Гуа Ша, Камен Алатка За Масажа Гуа Ша, Алатки Гуа Ша За Спа Терапија Со Акупунктура Третман Со Активирачка

DEN 159.84

Материјал На Алатки За Лице Гуа Ша : овој сет на табла Гуаша е изработен од бел жад, кој има карактеристик

Ретро телефон, ретро телефонски европски телефонски ретро телефонски фиксни фиксен телефон - керамика Погодна за дома и канцелариски

DEN 169.60

◆ Линија : Дизајн на структурна оптимизација, таблата е изработена од висококвалитетна табла за фиберг�

100 парчиња ајкула девојче VTuber налепници за шишиња со вода лаптоп телефонски багаж за гитара, винил водоотпорни налепници за VTuber за девојчиња

DEN 159.36

【Недупликат】 Сите налепници во пакетот се уникатни и различни од другите Декаменцијата е околу 24 инчи,

4 јули Поставени Подлоги од 4 Ѕвезди На Американското Знаме Гном Ден На Независноста Место Душеци Постелнина Што Се Перат За Летна Кујна

DEN 2.67

Висококвалитетна ТкаенинаИзработена од висококвалитетни полиестерски постелнини кои се меки, издржли

Шише со топла Вода Со Плетен Капак, 1л Гумена Вреќа Со Топла Вода За Рачни Стапала Потопла Топла Облога, Одлична За Ублажување На Болката,

DEN 0.33

?●Мултифункционално Шише Со Топла Вода●Термопластичен материјал што може да се рециклира Напредната �

通用 оптимус Премиер Бумбари Автоботи 3Д ЛЕД Аниме Ноќно Светло Usb Напојуван Допир Далечински 16 Боја 4 Режим Маса Биро Светилка Спална Соба

DEN 287.84

Затемнет Далечински Управувач Батерија напојува 2 користење начини : Паметен Допир и Далечински Управу�

Организатор на плакарот И Складирање Цврст Организатор На Плакарот Закачалки Колеџ Студентски Дом Соба Плакарот За Складирање Организација

DEN 281.44

Врвен Квалитет Закачалки За Облека За Заштеда На Простор Закачалки За Организатор На Плакарот Изработе

6-во-1 Жица Стриптизери За Кабел Жица Соголување, Сечење, Стегање, Разделување, Ликвидација, Стегање, Кабел Пилинг Алатка, анти-лизга рачка

DEN 271.84

●Мултифункционален жичен стриптизер●може да се користи како секач за жици, стриптизета, стегач, намот�

Jartinle Отворено перница опфаќа 18x18 водоотпорен сет од 4 декоративни фарми добредојде во нашата тремот фрлање перници опфаќа дрвени капаци

DEN 1.33

[Премиум капаци на перници на отворено] : Рустикален изглед на тремот на тремот, фрлете ја капакот на пер�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.