• Новак
Dulplay декорација Преносна столица за потпирачи за нозе, поставено седиште удобно сунѓерско ленено ткаенина квадратна маса клупа за играчки за играчки за домашни па?

Dulplay декорација Преносна столица за потпирачи за нозе, поставено седиште удобно сунѓерско ленено ткаенина квадратна маса клупа за играчки

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционален дизајн на складирање - со ергономски дизајн, не можете да го користите само како стол, седење или промена на чевлите, туку и столче за складирање, собирање играчки, книги, итн Мекиот материјал и удобно - што се користи од супериорна ткаенина од пената, столицата е мека и носена, може да се отстрани за чистење. Цврста рамка и силен капацитет - направена со премиум даб, цврстата рамка од дрво и нозете го прават безбеден и стабилен. Максималниот капацитет е 150 килограми, не само децата, туку и возрасните можат да седат на него. Креативен и прекрасен изглед - Прекрасниот и живописен изглед го прави привлечен и носи позабавно за вашиот домашен живот. Добро изработка - Одлично во изработката, дизајнерот посветува исто толку внимание на деталите како квалитетот, што го прави траен и стабилен. Мултифункционален дизајн на складирање - со ергономски дизајн, не можете да го користите само како стол, седење или промена на чевлите, туку и столче за складирање, собирање играчки, книги, итн. Мекиот материјал и удобно - што се користи од супериорна ткаенина од пената, столицата е мека и носена, може да се отстрани за чистење. Цврста рамка и силен капацитет - направена со премиум даб, цврстата рамка од дрво и нозете го прават безбеден и стабилен. Максималниот капацитет е 150 килограми, не само децата, туку и возрасните можат да седат на него. Креативен и прекрасен изглед - Прекрасниот и живописен изглед го прави привлечен и носи позабавно за вашиот домашен живот. Добро изработка - Одлично во изработката, дизајнерот посветува исто толку внимание на деталите како квалитетот, што го прави траен и стабилен. Овој отоман за складирање е фино направен со супериорна мешавина од памук и постелнина и квалитет MDF, последователната конструкција е цврста и цврста, декоративниот изглед одговара на вашиот ентериер декор и мебел. Може да се користи како : Складирање на градите/багажникот конечно има некаде да оди, без оглед на ќебињата, перничињата, облеката или далечините, книгите .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Креативна Едноставност Едноставна Атмосфера Дневна Стол, Прилагодлив Ротирачки Гас Лифт Метал Тапациран Седиште Кујна Со Потпирачи За

DEN 0.33

Прекрасен изглед, фина изработка, погоден за сите видови декорација на мебел, разубавете ја животната с�

Педи Лулка Стол Расадник Ткаенина Лулка Софа Фотелја Со Цврсто Дрво База, Страничен Џеб, Ленена Ткаенина Тапациран Бебе Лулка Стол За Дневна

DEN 1.00

Рамка : Цврсто Дрво Материјал : Полиестер Потребно Е Собрание : Да Тежина Капацитет : 330 фунти Вкупни Диме�

дизајн Модерна Индустриска Странична Маса Со Полица за Складирање, Минимална Крајна Маса Од 2 Нивоа, Метална Решетка Во Кафез-Акцент

DEN 639.84

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : модерниот стил на оваа акцентна маса има шарм на фарма со решеткаста жичана полица за к�

Стол За Детско Биро пего300, Сино Детско Столче За Учење За Момчиња Девојчиња Со Потпирач За Грб Со Дизајн На Лушпа Од Јајце, Officeономско

DEN 1599.84

[МАТЕРИЈАЛ ЗА ЗАШТИТА На ЖИВОТНАТА средина] Детскиот стол За Биро е изработен од кожа погодна за животна

Hloryard 2-Ниво Алатка Тркалање Количка, Метал И Дрво Страна Крај Маса Со Тркала Мултифункционален Сервис За Складирање Количка За Домашна

DEN 0.33

1 х 2 Ниво Крајот Табела 1 х Додаток Комплет €Изобилство Количка За Складирање ● мебел во Уникатен стил О

UTЕКС Детско Биро, Дрвена Работна Маса Со Стол За Деца, Биро За Пишување Со Складирање и Колиба За Домашна Употреба Во Училиште, Бело

DEN 1.33

Квалитетни детски клупи и столови : БИРОТО ЗА учење ЗА деца UTЕКС е изработено од безбедно и висококвалит

Чучу Тесна Крајна Маса За Мали Простори, Странична Маса На Фарма Со Полица за Складирање, Рустикална Ноќна Маса За Троседот А-Дизајн

DEN 959.84

●Модерен Стил На Фарма ● нашите крајни маси на фарма имаат елегантно и рустикално сиво, создавајќи рус�

Кидол &засилувач; Шелдер Модерни Трпезариски Столици Бела Стп Тапацирана Кујна &засилувач; Трпезарија Столици, Товари до 300 фунти,

DEN 1.00

Сунѓер со дебелина од 8 см, дури и покривајќи ја целата перница на седиштето и потпирачот за грб Ergономск�

Игри На Среќа Стол СО RGB LED Светла И Звучници, Масажа Компјутер Стол Computerономски Трки Канцеларија Стол Стп Кожа Лежалка Вртливата Е-Спортски

DEN 1.33

WLYMQFC посветува на создавање на најудобен, модерен и најисплатлив стол за игри Даваме приоритет на опслу�

QSSLC 3-Ниво Бар Количка Стакло Кујна Служат Кошничка Со Заклучување Тркала, Рачка, Вино Решетката И Држач За Стакло, Метални Колички

DEN 2879.84

?СЛИВЕР БАР КОЛИЧКА СО СТАКЛЕНА ПОЛИЦА Изработен Од калено стакло врвот и лизгање метална рамка, има по�

Согешом 31,5 инчи Прилагодливо Биро За Лаптоп, Пренослив Држач За Компјутер За Лаптоп Маса, Послужавник За Количка За Биро Со Држач За Домаќин

DEN 1088.00

Материјал За Биро За Лаптоп Компјутер : Изработен од дрво од честички со висока сјајна завршница што го �

ДОМАШЕН Вртлив Акцент На Тина Стол За Барел, Модерен Заоблен Вртлив Акцент СО Отворен Грб 3д Кадифена Столица СО Златна Метална Основа, Столче

DEN 2.00

?●Современ Капацитет На Тежина : 220 фунти Ова е нов тип на акцентен стол со вртлива основа што може да рот

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.