• Новак
За iPad Pro 12.9 Заштитник на екранот [калено стакло], SuperGuardz, 9h, 0,3 mm, анти-крик, анти-меур [замена за живот] + LED стилус пенкало

За iPad Pro 12.9 Заштитник на екранот [калено стакло], SuperGuardz, 9h, 0,3 mm, анти-крик, анти-меур [замена за живот] + LED стилус

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Заштитник на екранот за i Pad Pro 12 Гаранција за замена на животниот век на живот без ризик. 100% гаранција за задоволство. Висококвалитетно оптички стакло со калено стакло : Најдобар материјал за заштита на вашите уреди. Анти-меур, анти-крик, анти-прстин отпечаток и расипување. Тежина од 9 H : Значително подобрена отпорност на гребнатини и капки со големо влијание. Ултра чиста и реална чувствителност на допир : 99% транспарентност за јасност на HD и обезбедуваат природно чувство што обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. 2,5Д круг анти-чип раб : Овозможете непречен допир и значително подобрена издржливост. Заштитниците на екранот Super Guardz се направени од највисок квалитет на оптички стакло со оптички одделение : Најдобар материјал за заштита на вашите уреди од гребнатини и Карактеристики на капки со големо влијание : 9 H тврдост : Дури и предмети како што се ножеви и клучеви нема да гребете калено стакло ултра јасно : 99% транспарентност на транспарентноста : 99% транспарентност на транспарентност За HD јасност реална чувствителност на допир : природно чувство што обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. БЕСПЛАТНО : Површината за самоодржување за да се спречи генерирање на меурчиња за лесна инсталација Олеофобична обвивка : Спречете отпечатоци од прсти и други загадувачи на нафта. Заштита на УВ : Го намалува оптоварувањето на очите предизвикано од вашиот екран.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дигитален дисплеј за полнење на HSART, со висока прецизност на шеќер, мерна шеќер, мерна лубеница за шеќер Детектор за шеќер Слатка Мерење

DEN 1.00

★ Повеќе податоци на 1 екран : Индекс на концентрација на температура / шеќер / индекс на рефракција, едно

Замена на приклучокот за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок

DEN 3.00

100% сосема нов и висок квалитет DC Power Jack како слика Ако имате проблеми во рок од 6 месеци по купувањето на п

Витрина За Складирање Обетки Прстени Нараквици, Пренослив Мал Организатор За Накит За Патување Со Огледало, Кутија За Накит Од 3 Слоја, Кутија

DEN 2.33

ДИМЕНЗИЈА НА КУТИЈАТА ЗА НАКИТ : 28Х20Х14, 5см (11х8х6инч); Дизајн На Три Слоеви Со 16 Прегради Со Различна Голем

USИНК USB Микрофон, Кој Се Користи ЗА КОМПЈУТЕРСКИ ДЕСКТОП USB Приклучок И-Play Микрофон, Јасен Квалитет На Звукот, Погоден За Мрежен Караоке,

DEN 2.67

Очекуваме дека електронските производи можат да донесат погодност во вашиот живот Се надеваме дека пре

Илугу женски праска за задник Спортски шорцеви ребра против виткање полите со висока половината тесно цврсто обликување на јога -шорцеви

DEN 1.67

100% полиестер Затворање на влечење Women'sенски печатени јога панталони со 2 џебови, висока половината што н

Жични Слушалки Слушалки Микрофон Без Раце За Галакси А02с - Слушалки За Слушалки од 3,5 мм Слушалки Микрофон Компатибилен Со Samsung Galaxy

DEN 1.00

3,5 мм Жични Слушалки Без Раце Слушалки Двојни Слушалки Слушалки слушалки w Микрофон Во Уво Стерео Жичен [

Џиафенгјуан 2 Пакет Ѕид Кука Шапка Решетката Решетката Решетката Палто Палто Куки Ѕид Монтирани Алуминиумска Легура Кука Решетката

DEN 271.84

Димензии : 14 х 1,2 х 1,6 инчи Погледнете слики за детални димензии и додатоци Пред купување, ве молиме измер�

Небула капсула Макс и Капсула II Официјална кутија за патување, од страна на Анкер, полиуретанска кожа, мек материјал за етилен-винил ацетат,

DEN 2.00

Официјален случај за патување : прилагодено од маглина исклучиво за капсула Макс и капсула II Достапност

Гејој Бас Балони Во Собата, Вклучува 48 Парчиња Поминаа Риболов Латекс Балони и 2 Ролни Злато Балон Панделки За Бебе Туш Роденден Декорации

DEN 3.00

Сигурен материјал : овие големи балони од бас латекс се направени од латекс со одредена дебелина, кој е ц

Тпу Заштитен Клуч Фоб Покритие Случај Компатибилен СО Гмц Акадија Јукон Кадилак ЕСКАЛАД СРХ Шеви Приградски Тахо Траверс Буик Енклава Понтијак

DEN 223.20

Висококвалитетен Капак На ТПУ и Кожен Приврзок за Клучеви за вашиот постоечки клуч за влез без клуч Се в

НОКМОПО Мини Фустани За Жени Моден Фустан Работна Канцеларија Секојдневен Отворен Преден Кардиган Цврсти Јакни Со Долги Ракави

DEN 171.20

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

Десерт Маса Дисплеј Сет, Злато Кекс Штанд, Десерт Штандови, 3 Ниво Служат Послужавник, Чаша Торта Ниво Штанд, Свадба Торта Стојат За Десерт

DEN 591.84

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.