• Новак
Нароте Bluetooth сабвуфер, 100‑240V 70W Ретро безжичен опкружувачки компјутерски звучник DSP CHIP без загуби за канцеларија за канцеларија

Нароте Bluetooth сабвуфер, 100‑240V 70W Ретро безжичен опкружувачки компјутерски звучник DSP CHIP без загуби за канцеларија за канцеларија

Вреднување на стоката:
DEN 838.40

Пристапност
Во достапна форма

DSP чип : DSP чипот претставува контролен систем е монолитен систем, различните потребни функции можат да ги постигнат чипот DSP Пренесување без загуби : Звучникот за компјутер поддржува безжична врска за мобилни телефони, таблети и други уреди, стабилна репродукција и пренос без загуби. Двојни активни единици : Безжичен субвуфер на Bluetooth ве прави потопен и двојно динамичен, со двојни активни единици и зрачење со ниска фреквенција. Со излез на целосен опсег : Безжичен Bluetooth звучник со излез со целосен опсег, бидејќи домаќинот може да се поврзе со кој било активен сабвуфер на звучникот. Подобрен опсег на бас : Паметниот звучник Bluetooth го подобрува опсегот на бас, го обновува звукот во живо, квалитетот на звукот е повеќе. DSP чип : DSP чипот претставува контролен систем е монолитен систем, различните потребни функции можат да ги постигнат чипот DSP. Пренесување без загуби : Звучникот за компјутер поддржува безжична врска за мобилни телефони, таблети и други уреди, стабилна репродукција и пренос без загуби. Двојни активни единици : Безжичен субвуфер на Bluetooth ве прави потопен и двојно динамичен, со двојни активни единици и зрачење со ниска фреквенција. Со излез на целосен опсег : Безжичен Bluetooth звучник со излез со целосен опсег, бидејќи домаќинот може да се поврзе со кој било активен сабвуфер на звучникот. Подобрен опсег на бас : Паметниот звучник Bluetooth го подобрува опсегот на бас, го обновува звукот во живо, квалитетот на звукот е повеќе. DSP чип : DSP чипот претставува контролен систем е монолитен систем, различните потребни функции можат да ги постигнат чипот DSP. Двојни активни единици : безжичен субвуфер на Bluetooth ве прави потопни и двојно динамични, со двојни активни единици и зрачење со ниска фреквенција.

Главните карактеристики

Item Type:
Smart Bluetooth Speaker
Material:
Synthetic Fiber Wood
Output Power:
70W
Input Mode:
Bluetooth, U Disc, AUX Input
Alto and Bass:
3 Inch Warhead Type Turbocharged Unit
Treble Unit:
1 Inch Ti Film Soft Dome 25 Core Tweeter
Remote Control Battery Specifications:
2 x AAA Batteries (Not Included)
Voltage:
100-240V
How to Use:
Turn on the switch to use:
Package List:
1 xSmart Bluetooth Speaker:
1 x Instruction Manual:
1 x Charging Cable:
1 x Adapter:
1 x Sound Cable:
1 x Remote Control:

Избор на клиент

Miashui Maxi Фустани за жени лето бохо сандерс за жени обичен летен фустан околу резервоарот без ракави без ракави, жени без ракави, жени

DEN 182.24

100% полиестер Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето 715 дена испорака Bridesmaid Dresses Casual Cotton Summer

Ајомет летни панталони за жени, женски одмор летни панталони со високи половини, обични панталони со капри, цврсти панталони за лето

DEN 639.84

Постелни панталони за жени Најдобри подароци за жени / мама / пријатели.? Не големина? Ве молиме, погледне

200 брои налепници за промена на маслото, 2 x 2 инчи отстранлив автоматско одржување Следното етикети за потсетници во ролна со линија

DEN 127.84

Налепници за промена на маслото : Направено со специјално лепило со низок вискозност, чистите налепници

Цврсто отстранување на брчки Машина за лице, двојно брада вибрации Масажарот за лице, 4 во 1 преносна терапија со масиво на лицето за нега

DEN 0.67

4во1 уред за нега на кожата : Ова е мултифункционален антистаречки уред кој вклучува режим на портокало�

Универзални теписи за автомобили Универзални вклопувачки теписи 4 парчиња, автоматски декоративни декоративни издржливи под подлога со

DEN 2.33

Материјал : Направено од високо квалитетна поддршка од неопрена и тешка гума, таа е издржлива, водоотпор

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.