• Новак
Na 304 не'рѓосувачки челик путер нож со путер нож леб џем нож сирење десерт путер нож 304# крем нож

Na 304 не'рѓосувачки челик путер нож со путер нож леб џем нож сирење десерт путер нож 304 крем нож

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Интегрирано обликување, мазна радијан, издржлива апликација, правејќи го целиот изглед поубав Рабовите на прибор за јадење треба да се полираат непречено без закопчиња и нема да има несреќа со стружење. Задебелената и издолжена рачка има добра текстура, одговара на дланката и се чувствува пријатно. Површината е полирана и полирана, а површината е транспарентна без нечистотија, што го олеснува чистењето. 304 материјал од не'рѓосувачки челик, добар квалитет, добра текстура, посигурна за употреба. Интегрирано обликување, мазна радијан, издржлива апликација, правејќи го целиот изглед поубав. Рабовите на прибор за јадење треба да се полираат непречено без закопчиња и нема да има несреќа со стружење. Задебелената и издолжена рачка има добра текстура, одговара на дланката и се чувствува пријатно. Површината е полирана и полирана, а површината е транспарентна без нечистотија, што го олеснува чистењето. 304 материјал од не'рѓосувачки челик, добар квалитет, добра текстура, посигурна за употреба. Модел : Солиден проток Категорија : крем нож : 304# крем нож (природна боја), 304# крем нож (злато), 304# крем нож (црна), 304# крем нож (магична боја), 304# крем нож (розово злато) (розово злато) Материјал од не'рѓосувачки челик : 304 не'рѓосувачки челик материјал : не'рѓосувачки челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кутии За Бебиња воирколорија Со Букви За Туш За Бебиња, 4 Проѕирни Балонски Кутии Со Букви За Пол Откриваат Украси За Роденденска

DEN 1201.60

●Вклучен пакет€voircoloria DIY проѕирни балонски кутии сет вклучува 4 парчиња јасни балонски кутии, 2 ST БЕБЕШК

Лесни Трепки За Волумен На Вентилаторот .07 Д Навивам Кафеав Волумен Екстензии на Трепки 9-16мм Мешана Лента За Трепки Во Боја Продолжување

DEN 0.67

ТРЕПКИ ВО БОЈА ЛЕСНИ ТРЕПКИ ЗА ВОЛУМЕН НА ВЕНТИЛАТОРОТ : ПРОДОЛЖУВАЊЕ на трепките со кафеава мега волум

100 парчиња Албум Фолклор И Секогаш Црвени Налепници, Водоотпорни Винил Налепници Налепници За Лаптоп Вода Шише Браник Багаж Компјутер

DEN 2.33

①Фолклор И Повеќе Налепници Големина 23инчСовршено за разубавување Лаптопи, Подлоги За Патеки, Тастату

Ступел Индустрии Комплекс Разигран Тон Апстракција Светло Зелена, Дизајнирана Од Лиза Риџерс Црна Врамена Ѕидна Уметност, Мулти-Боја

DEN 777.44

Димензии : 13 х 1 Гордо Произведено во САД Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлив�

PRETYZOOM 6 парчиња Вино Стакло Прстени Вино Стакло Маркери Хаваи Стил Вино Стакло Шарм Чаша Прстени Стакло Идентификација Идентификатори

DEN 156.48

Вино Стакло Шарм Прстени за фестивал, роденден, годишнина, домаќинство, прослава, итн Вино Стакло Шарм М�

Американски Енергетски Производи 12 х 125 Рефлектирачка Изолација На Јадрото Од Пена КЛИМАТИЗАЦИЈА Цевка За Воздушен Канал За Завиткување

DEN 159.84

Рефлектирачка Изолација На Јадрото На Пена Лесен За Инсталирање И Обликување И Свиткување Лесен И Нето�

Идеалиј Магијата Снегулка Фиока Повлекува Рачки Кабинетот Облекување Маса Гардероба Копчето Повлечете Рачка со Завртки 4 парчиња

DEN 191.84

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

Фиока Рачки Мода Боја Цветни ШЕМА Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки 4 ПАРЧИЊА

DEN 0.33

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Бања Сексангл Огледало Метал Козметички Складирање изер Послужавник Кутија Плоча (Розово Злато 1 Фиока За Складирање Метал Декоративен

DEN 304.00

Дното има мат, и деликатна, нема да ја изгребат табелата Исклучителна технологија за заварување го прав�

Неродеко 1 Комплет Преклопни Куки За Облека Љубовна Форма На Срце Буква јас у Азбука Ѕидни Куки Куки За Монтирање На Ѕид Декоративни

DEN 267.04

Овие ѕидни куки се практичен помошник за спална соба, бања, плакар, врата, ѕид и други места Оваа ѕидна ку

Багаил Голема Јасна Торба За Шминка Патент Водоотпорна Проѕирна Пренослива Торбичка За Складирање Патувања Козметичка Торба За Тоалет

DEN 2.00

Изработен Од Јасен Пвц Материјал, Издржлив, Без Мирис и Лесен за Чистење Измерена со Должина од 8 инчи, ши

Бандокс 2 Дин 9 Инчен Автомобил Радио ДВД ГПС Мп5 Пластична Фасција Панел Рамка Цртичка Монтажа За Хјундаи Верна и-25 Соларис Акцент

DEN 0.33

Изработен од висококвалитетна абс пластика, има карактеристики на отпорност на абење и долг работен ве�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.