• Новак
OEM C&K E213MD9age, прекинувачот за вклучување на MOM SP3T ROOR LEND PC PINS 7.5A 250VAC 28VDC 0.4VA PC монтирање со заграда Медицински рефус

OEM C&K E213MD9age, прекинувачот за вклучување на MOM SP3T ROOR LEND PC PINS 7.5A 250VAC 28VDC 0.4VA PC монтирање со заграда Медицински

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

ЕУ РОХС : Добавувач Неповрден ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен воен стандард : MIL-DTL-38999 Воен стандард Серија : Серија I Тип : Кружен пол : РЦП Монтирање : Wallидно монтирање на телото Ориентација : Права поларизација : Б Број на порти : 1 Број на контакти : 56 Број на терминали : 56 КОНТАКТ ЗА КОНТАКТ : Метод на прекинување на SKT : Големина на обвивката на обвивката / Аранжман за вметнување : 25-4 Помалку контакт : Да Материјал за школка : Алуминиумска школка Позлатеност : Никел Минимална оперативна температура (° C) : -65 Максимална работна температура (° C) : 200 Стил на парење : Циклус на парење за заклучување на бајонет (циклуси) : 1500

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЈУДЕНОВА Голема Пречка за Перење Со Капак, Корпа За Валкана Облека ШТО Се Склопува 90 ЛИТРИ СО Рачка Преклоплива Корпа За Складирање Крпи

DEN 1324.80

Водоотпорна Ткаенина И Бамбус Точка на подобрување : држачите беа сменети од кревок бамбус во цврсти и и

Кошница за Перење со коњски принт,Корпа За Складирање Што Се Склопува,Складирање Во Домаќинството За Облека, Постелнина, Чаршафи,

DEN 0.33

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : корпата за перење е две големини : дијаметар" с "13,8 инчи висок 16,5 инчи; дијаметар" м " 5,7 и�

Хтлт Овлажнител Без Магла Негативен Јонски Тајминг Мајчина И Детска Спална Соба Неми На Вода Голем Капацитет 3л Интелигентен Тајминг

DEN 2332.80

Добредојдовте во мојата продавница, се надевам дека ќе имате пријатно шопинг искуство Навлажнете го ва�

ДУПЧАЛКИ За Дупчалки Обложени Цврсти Карбидни Вежби за Центри За Обработка На Цпу Вежби За Карбид 1,0-20мм Вежби За Обработка На Метали

DEN 5508.80

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Спецификација : 3х20х38 (долж

Фајгин 70мм Клим за брзо ослободување со арка швајцарска плоча за прицврстувачи на алуминиумска легура Арка Арка статив монтирање за

DEN 1504.00

● Целата метална конструкција, главниот дел е изработен од лесен алуминиумски материјал од алуминиум, �

Jojookids Изолирани Еднорог Ручек Кутија &засилувач; Деца Ранец Сјајот Виножито вкл.Подарок за Клучеви од Еднорог | Издржлив И Функционален

DEN 3.33

Пространа И ЛЕСНА ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ нашиот сет за еднорог со искра виножито : ранец 15" и изолирана кутија �

Замена на копчето за контрола на температурата на термостатот со база на плочки од 2 парчиња, копчето за копче за грејач, копчето за грејач на

DEN 143.84

Големина на пакетот : 4,3 "x 2,95" x 0,5 ", 0,03lb, вклучуваат копчиња за грејачи на база на табла 2 парчиња Копчиња Н�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.