• Новак
Leizhan Cool USB Flash Drive 32 GB Skeleton Skepton Shamb Thumb Drive Computer Memory Stick Data Storgage Подарок Pendrive за наставници, студенти, семејство и пријатели

Leizhan Cool USB Flash Drive 32 GB Skeleton Skepton Shamb Thumb Drive Computer Memory Stick Data Storgage Подарок Pendrive за наставници,

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

? ?【Wide Compatibility】 : suitable in all USB 20 ports which is standard in computers Windows 7 / 8 / 10 / Vista / XP / 2000 / ME / Linux 2.6 and Mac OS etc. Compatible with all devices with USB-A port Desktop, Лаптоп, таблет, ТВ, звучници. ? Аплицирајте за складирање на податоци или сегрегат музика, фотографии, филмови, дизајни, прирачници, прирачници, итн. Симпатичниот USB -уред лесно може да се разликува од традиционалниот U диск, расположи го вашиот работен ден. ? 【Најдобар подарок】 : креативна и практична идеја за подароци за забава и складирање на податоци, одличен подарок за роденден, Божиќен подарок, новогодишен подарок или како благосостојба на компанијата. Исто така, можете да ставите неколку слики, музика, филмови и добра меморија пред да му дадете овој подарок USB на вашето семејство и пријатели, големо изненадување за вашата сакана. ? Сите стапчиња за меморија на Leizhan USB се двојно тестирани пред испорака. Гаранција од 12 месеци, техничка поддршка и најдобра услуга за клиенти, слободно контактирајте не доколку има загриженост. Leizhan Cute USB Flash Drive Computer Memory Stick USB 2.0 Pendrive за наставници, студенти, семејство и пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Креативни производи на Замтак Нови 2573 Електростатска топка јонска експлозија на топка сфера предизвикана од јонска виолина просторија

DEN 1138.24

Боја : темно сива Материјал : смола Тема : ТВ и филмски лик Боја : темно сива Материјал : смола Тема : ТВ и фи

Мала Торба За Шминка, Патент Торбичка За Патување Козметички Организатор За Жени и Девојки, Барокна Цветна Уметност Гроздобер Зелена

DEN 561.60

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

XJJZS 3 Слој Cupcake Штанд Пластични Нивоа Партија Служат Штанд Десерт Кула Послужавник Овошје Десерти Чинии Чинии За Чај Роденденска

DEN 1417.60

Овален дизајн : направете ја целата табла повеќе тродимензионална и убава Боја од врвот до дното, од све�

Л-А М8 х 25мм Нишка Т Слот Пад-Во Завртка Т-Болт Чекан Главата Завртка Т Завртка Студ За 4545 Серија Стандард 10мм Т-Слот Алуминиум Истиснување

DEN 199.04

Количина : 20 парчиња Материјал : висококвалитетен никелиран јаглероден челик.Антимонополски и долг жив�

Favomoto 3pcs Внатрешни Челични Облоги За Автомобили Централна Конзола Професионален Отстранувач На Расклопување Масло И Алат Цртичка Заптивка

DEN 3.00

АЛАТКИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ОБЛОГИ за АВТОМОБИЛИ Удобен зафат, удобен и безбеден за употреба ТРИМ АЛАТКА �

VXB Бренд SPDC-M6-40-H Nbk Пластична Завртка-Шестоаголна Глава Завртки-ВЕСПЕЛ?Одделение: СКП-5000) Пакување од 1 Завртка-Изработена Во Јапонија

DEN 8151.20

Точка : СПДЦМ640Х Хексадецимална Глава ЗаврткиВЕСПЕЛ"?Одделение : СКП5000) Количина : Пакување од 1 Завртка...

Lyetny Лето Овошје Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч Паричник Монета Кутија Фиока Чување

DEN 192.00

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

100 Пакување Бела Детска Закачалка Пластични Закачалки За Бебиња Закачалка За Облека За Мали Деца Со Кука За Перење Расадник Плакар

DEN 2.33

Пакетот Вклучува : има вкупно 100 пакети бели закачалки за бебиња, доволна количина доволно за да ја задов

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.