• Новак
Капакот на капакот на леќи од 55мм компатибилен за Sony 28-70mm F3.5-5.6 Fe oss за Sony A7 IV A7R III II Alpha 7iv A7RIII A7R IV камера, Sony Fe 35mm f1.8, T* e 16-70mm f/4 Za oss, Huipuxiang [2 пакет]

Капакот на капакот на леќи од 55мм компатибилен за Sony 28-70mm F3.5-5.6 Fe oss за Sony A7 IV A7R III II Alpha 7iv A7RIII A7R IV камера,

Вреднување на стоката:
DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

※ Компатибилен за Sony 28-70mm F3 Design Дизајнот на центарот за прицврстување на центарот го олеснува инсталирањето и отстранувањето. ※ Направено од висококвалитетен пластичен материјал ABS , боја : црна. ※ Поводот може да се залепи на површината на која било обвивка за леќи на фотоапаратот за да се избегне губење на капакот на леќите при фотографирање и повеќе да не се грижите за честата губење на капакот на леќите. ※ Компатибилен за Sony 28-70mm F3. Design Дизајнот на центарот за прицврстување на центарот го олеснува инсталирањето и отстранувањето. ※ Направено од висококвалитетен пластичен материјал ABS , боја : црна. ※ Поводот може да се залепи на површината на која било обвивка за леќи на фотоапаратот за да се избегне губење на капакот на леќите при фотографирање и повеќе да не се грижите за честата губење на капакот на леќите. Белешка : Еден леќа може да се користи за многу различни фотоапарати. Моделот на фотоапаратот не може да ја утврди големината на леќите, а големината на капакот на леќите може да се утврди само со леќите. Леќи за појавување : -Компатибилен со Sony 28-70mm F3. Содржина на пакетот : - 55мм леќи капа X 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ФАКДЕМ 26 22мм Силиконски Ремен За Часовници За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7Х 7 6Х 6х Про 5Х 5плус 3ХР Паметен Часовник Лесна Роза

DEN 359.04

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

Мека четка Контраст на бојата за перење алишта за перење четка за чистење четка четка четка за чистење кујна четка за чистење со рачка

DEN 65.92

100% стр 【Долгорочна издржливост】 Дизајнот за шиење со две бои го прави вашиот дом да изгледа помоден и у

Тигарб Писмо Ќебе Пиво Стакло Пинта 16оз Смешни Кисела Топка Интровертни Спортисти Велејќи Урнебесни Спортски Жени Мажи Динкови сарказам

DEN 1.67

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу по

ЈЦБИЗ 20-Пакет Клипови За Сушење Куки За Перење, Преносни Иглички За Облека Виси, Пластични Клипови Закачалка Најдобро За Домашно Патување

DEN 159.84

Изработени Од нетоксична полипропиленска пластика со цинк галванизиран челик кружни шарки цврсти,издр

Фјјбсд Гроздобер Црвен Камион Декор, Фарма Метал Камион Жардиниер, Божиќ Камиони Украси, Декоративни Маса Складирање, Подарок Кошница

DEN 543.84

ДОДАДЕТЕ ГИ ВАШИТЕ КРЕАТИВНИ ИДЕИ ВНАТРЕКреативниот дизајн и кул стил прават да изгледа модерно Можете

Четка За Тоалетна Чинија ботии, Четка За Чистење На Силиконски Влакна, Држач Со Силиконски Држач За Долга Рачка Издржливо Чистење,

DEN 431.84

€360 Степен Четка Глава Q Оваа Четка За Тоалетна Чинија ви овозможува да ги исчистите оние тешко достапни

ЏЗГДЕН Соблекувална, Фитинг Соба Фитинг Соба Облека Продавница Менување Соба Едноставна Отстранлив Шкафче Соба, Заштедете Простор

DEN 1206.40

?Може да ја заштити приватноста, широко е пофален за употреба во сцената на снимање!Голем успех во разли�

Тојвијан 1 Сет Топка И Чаша Боја Монистра За Деца Играчки За Дете Момче Детски Тилонални Топки Во Чаши Топки За Игри И Чаши Топки За Сортирање

DEN 3.33

Вуд Фина Играчка Со Лажица За Моторни Вештини : одлична активност за учење за бебиња и мали деца Поттикн�

ILSIO Стрелаштво Соединение Лак Брзо Ослободување Шут Тока Ремен Црна Активирањето Дебеломер Снимање Лево &засилувач; Десната Рака

DEN 303.84

Достапноослободување На Камо за сложениот лак може да биде ротирачка глава на дебеломер од 360 степени д�

Хмсенг Само-Мастило Печат На Наставници За Оценување Наставници Во Училница Преглед На Домашни Задачи Повратни Информации Родители

DEN 2.00

ГО ПРАВИ УЧЕЊЕТО ЗАБАВНО : тоа е многу погодно за домашните задачи, наградите во училницата и работата 8 �

Шпигелау Занаетчиски Чаши За Пченица Од пченица, Комплет од 4, Европски Кристал Без Олово, Модерни Чаши За Пиво, Безбедна Машина За

DEN 532.64

ПРЕМИУМ ЧАШИ ЗА ПЧЕНИЧНО ПИВОдарежлив сад му дава на ова стакло витбие карактеристичен изглед Дизајнир

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.