• Новак
Кристална коса за бришење на косата, отстранувач на кристална коса, преносен магичен отстранувач на коса за нозе на рацете назад, безболно отстранување на влакна з?

Кристална коса за бришење на косата, отстранувач на кристална коса, преносен магичен отстранувач на коса за нозе на рацете назад,

Вреднување на стоката:
DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

【3 IN1 Безболен отстранувач на коса и заострени нокти и нано стаклени гребени стапала】 Бришење на кристалот Извадете го камен наспроти кожата во кружно движење со умерена сила и ќе добиете тело без коса! Овој процес исто така помага да се ексфолира и да се разбуди кожата по употребата за повеќе зрачна завршница! Подгответе се за лето! 【Безболен и лесен за употреба】 Кристална коса за коса е безбеден за употреба на колена, раце, нозе, градите и грб. Сепак, предлагаме да не се користи или да се фаќа премногу тешко. Ако имате чувствителна кожа, пробајте ја на рацете/нозете пред да ја користите на други деликатни делови. Едноставно тријте ја на вашата кожа во кружно движење за отстранување на несакана коса на телото 、 калуси, кутикула, мртва кожа!. 【Повторно користење и одржливо】 Може да се спасите ефтини жилети за еднократна употреба во иднина! Лесно за чистење, вашиот мултифункционален 3 во 1 Нано отстранувач на коса може да се користи повторно до 3-5 години. Не треба да се надополнувате и да се надополнувате, поудобно за употреба и поздраво за вашата кожа. 【Еко-пријателски и магична нано-кристална технологија】 1. Третирана со топла вода пред употреба 2. Само тријте ја кожата во круг 3. Користете лосион по отстранувањето. Иритација на кожата, вкоренети влакна и испакнатини од жилет сега се нешто од минатото! Crystal Ereaser за коса користи нано-кристална технологија која овозможува алатка за отстранување на косата за да се налета и да се скрши од површината, бидејќи нежно се фаќа против кожата. 【Подарок за пиперки】 Овие бришачи на кристална коса се стилски и уникатни. Лесно е да се носи - совршено е како подарок за loversубовниците, жените, пријателите и семејството. Можете лесно да ја отстраните несаканата коса на телото, калусите, кутикулата, мртвата кожа и во исто време да осигурате дека вашата кожа е мазна и мека како после епилацијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Таа / Нејзината Рака Вентилатор Заменки Преклопен Вентилатор Лгбт Гордост Подароци Рејв Вентилатор Рака Вентилатор Влечење Фестивал партија

DEN 510.72

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД *** Гласен Зв�

Фиока За Камериер од кожа такаменг, Апстрактна Шема На Подводен Живот На Ајкули, Кутии За Складирање Коцка Организатор За Складирање

DEN 1.00

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

Емиен 31 парчиња мини животни минијатурни комплети за украси, фигурини со мали животни, додатоци за бајки, бајки градинарски материјали,

DEN 134.24

Минијатурни украси за бајка градина и минијатурна градина Тие се мали по големина, но можат да донесат о

Вагон за склопување на крошна на Аукар - Тешка алатка за отворено градинарска количка - со прилагодливи рачки, за купување, пикник, кампување,

DEN 3039.84

Висок квалитет челичен конектор помеѓу рачката и вагонот е многу издржлив Направено од 600 D Оксфордска �

Носење Мехаикс: Оригиналните женски розови нараквици со безбедно вклопување, флексибилен зафат за повеќенаменска употреба, трајни

DEN 387.52

Fitените на жените дизајнирани специјално за да одговараат на формата на женската рака со подобрена удо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.