• Новак
ИРОНТЕК Тркала Растојанија 1/4 Дебелина 5х4, 75/5х120, 65мм одговара На Chevy Camaro Corvette S10 S15 Џими Блејзер 5x120, 7mm 2 ПАРЧИЊА

ИРОНТЕК Тркала Растојанија 1/4 Дебелина 5х4, 75/5х120, 65мм одговара На Chevy Camaro Corvette S10 S15 Џими Блејзер 5x120, 7mm

Вреднување на стоката:
DEN 559.68

Пристапност
Во достапна форма

●ПАРАМЕТАР НА РАСТОЈАНИЈА на ТРКАЛАТА + Шема на Завртки На Возилото : 5х4, 75, Отвор На Центар : 78,1 мм, Дебелина : 1/4" (6,35 мм) Дебела Количина : 2; Не центар центричен Овој сет е За Универзални Разделувачи што се користат за помало прашање за дозвола. ®ВРВЕН КВАЛИТЕТ q растојанијата на тркалата СЕ обработени СО цпу од алуминиумска палка 6061-Т6, попрецизни, помазни, посилни и поубави од другите слични производи за леење, ефикасно го елиминираат ризикот од вибрации, лесни за инсталирање. Сребрена анодизирана површинасе обезбедува дополнителна отпорност на корозија. ●ИНСТАЛАЦИЈАТА е потребна за стандардни алатки за поправка на гуми, клуч за вртежен момент и приклучок за навртки. Додека инсталацијата е едноставна и повеќето познавања купувачи можат да се инсталираат, препорачуваме професионална инсталација, особено ако е прв пат да инсталирате авто делови. Проверете и повторно вртежен момент целиот хардвер по 25-50 милји. Инструкцијата за инсталација не е вклучена, погледнете ги чекорите за инсталација преку интернет ќе работат, се препорачува професионална инсталација. ● 100% ГАРАНЦИЈА ● 1-годишна гаранција. Контактирајте ги нашите пријателски, корисни и упатени претставници на услуги на клиентите ако имате какви било прашања, ќе ни биде драго да одговориме на какви било прашања или грижи навремено.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гуангминг - Стегач на ланецот за заклучување, клуч за заклучување на клешти, хром ванадиум легура од челик за брави за која било форма

DEN 713.44

Дизајн на ослободување на активирање : Завртки што се прилагодуваат на бравите со ослободување на актив

Фет Филтер-4 Пакет На Овлажнител Фитил Филтри Компатибилен Со Викс Каз &засилувач; Заштита Замена Фитил Навлажнувач Филтер Во Споредба

DEN 0.67

Пакетот Содржи 4 Замена Фитил Навлажнувач Филтер Споредете со дел # WF2 Компатибилен Со Викс 3000 Серија : V310

96 парчиња салфетки со еднорог, салфетки, тематски партии со еднорог, украси за роденденска забава со еднорог за момчиња, девојчиња,

DEN 0.67

? 【Квалитетен материјал】 : Нашите плочи со тематски еднорог и салфетки се изработени од високо квалите�

Еднорози крофни виножито конфети кожен молив со молив, торба со пенкало со двојно патенти за чување торба за чување торби за торби за

DEN 3.00

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Држачи за дезинфекција на раце, 60 парчиња Празни Шишиња За Патување Со Комплет Држач За Клучеви Вклучуваат 20 Преносни Контејнери За

DEN 3.00

`+Содржина На пакетот Ќе добиете 20 парчиња држачи за клучеви за шишиња за патување, 20 парчиња врвки за кл�

блинки Жад Зелена ПРЕДВОДЕНА Осветлување Прилагодливи Трегери - 35-44 Должина Со Растеглива Задна Ткаенина и 3 Режими На Светлина-Вклучува

DEN 0.33

Затворање на копчето Зелената Боја На Жад На овие трегери е идеална за надополнување на секоја хип хоп о

RXBFD гроздобер индустриски стил бар столче/салон столче, прилагодлива висина на вртење на вртење на канцеларија, стол за столче за масажа

DEN 3.33

ღ Издржлива кожа : Столот е изработен од висококвалитетна пукожа, исполнета со сунѓерска подлога, супер

Lsjzz рамен три-дел од треска прашина без прашина мултифункционално ротирачки ротирачки само-филтрирање рамен моп артефакт двострано чистење,

DEN 2.33

Рачка со висококвалитетна метална мета : силна и издржлива, мала тежина; Екстремно силна метална цевка, �

CVL Пакет од 8, Јасна Акрилна Таванска Завеса Цевка Со Иглички За Прицврстување На Положбата За Роденден, Годишнина, Квинчанера, Славеничка

DEN 2.00

Се смета дека завесите што декоративно танцуваат преку таванот на свадби се величественост, но сепак те

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.