• Новак
UXZDX Cujux Photovoltaic Panel Supplys Multimerat

UXZDX Cujux Photovoltaic Panel Supplys Multimerat

Вреднување на стоката:
DEN 4320.00

Пристапност
Во достапна форма

Автоматско откривање на MPPT : Кога го притискате копчето Auto MPPT тест, инструментот автоматски го прилагодува времето на интервал на тестот според тековната вредност на моќноста и го освежува дигиталниот дисплеј На пример, кога моќноста на сончевиот панел е 100 W, освежете еднаш на секои 5 -ти, кога моќноста е 300 W, освежете еднаш на секои 15 -ти. Рачно откривање на MPPT : Кога го притискате рачното копче MPPT тест, инструментот започнува скенирање на максималната точка на напојување и го освежува дигиталниот дисплеј. Откривање на напон на отворено коло : При притискање на копчето VOC тест, напонот на сончевиот панел ќе се прикаже во реално време. Мулти-заштитни активности : Преголема напон-напон, преку-температурна про-текција, прекумерна струја и прекумерна оценета моќност за моќност. Режим на напојување со напојување на фотоволтаичен панел, не е потребно дополнителни напојувања, лесни за употреба. Автоматско откривање на MPPT : Кога го притискате копчето Auto MPPT тест, инструментот автоматски го прилагодува времето на интервал на тестот според тековната вредност на моќноста и го освежува дигиталниот дисплеј. На пример, кога моќноста на сончевиот панел е 100 W, освежете еднаш на секои 5 -ти, кога моќноста е 300 W, освежете еднаш на секои 15 -ти. Рачно откривање на MPPT : Кога го притискате рачното копче MPPT тест, инструментот започнува скенирање на максималната точка на напојување и го освежува дигиталниот дисплеј. Откривање на напон на отворено коло : При притискање на копчето VOC тест, напонот на сончевиот панел ќе се прикаже во реално време. Мулти-заштитни активности : Преголема напон-напон, преку-температурна про-текција, прекумерна струја и прекумерна оценета моќност за моќност. Режим на напојување со напојување на фотоволтаичен панел, не е потребно дополнителни напојувања, лесни за употреба. Број на модел : WS400 Matery : Abspower Supplys Mode : Сончев панел напојување со напојување : 0,1 ~ 400 WVVoltage : 12 ~ 60 VCurrent : 0 ~ 20afeatures : Автоматско откривање на MPPT : Кога го притискате копчето за тест Auto MPPT, инструментот автоматски го прилагодува времето на интервал на тестот според струјата според струјата според струјата според струјата според струјата според струјата според струјата според струјата Вредност на напојување и го освежува дигиталниот дисплеј.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Копчето за циркуларна врата од жичен железо, во црно прав палто, завршете гроздобер декоративно bellвонче на вратата со лесна инсталација,

DEN 367.84

Копче за декоративно врата на супериорен квалитет Додадете квалитет и стил на вашиот влез со ова антич�

Зинг уво ZE-02 Ротари затемнувач за затемнување за ламби за подот, халогени ламби, светла за блескаво, максимум. Комплет за замена на прекинувачот

DEN 255.84

Модел : Zing Ear Ear02 Rotary Dimmer Switch Прекинувач за затемнување за замена на истрошената контрола на затемнувањет

Плоштад аисилан Вдлабнато Осветлување, 7w 3-инчен Тавански Рефлектор Со Саќе Мрежа, ВНАТРЕШНО LED Вдлабнато Осветлување, Црна Преграда,

DEN 1310.40

КРИ ПРЕДВОДЕНА КОЧАН чип CRI_ 97, ултраблиску до квалитетот на дневната светлина во откривањето на вистинс

Лумари Ргбаи Паметно Вдлабнато Осветлување 6 Инчи Со Градиент Акцентно Светло И Ноќно Светло 13w 1100lm Wi-Fi Вдлабнати Светла Ултра-Тенки

DEN 1.00

Динамички Ефекти НА RGBAI : lumary rgbai технологијата овозможува прикажување на повеќе бои истовремено, помошн

Безжични врата за врата за светло светло на вратата со 2 копчиња и 3 приемници со оштетен слух на врата 1200ft 36 мелодии 4 волумен fuhongrui

DEN 284.80

【2 копчиња и 3 приемници】 Fuhongrui безжични врати на вратите за дома со 2 копчиња и 3 приемници можат да ја ис

Проверка на јамка Телефон Телефон Телефон Телефон и кабел за континуитет на кабел Телефон Трагер сонда тон Постави електричен телефон

DEN 3.00

Подготвени за употреба на телефони за проверка на електрична енергија Вклучена внатрешна батерија, суп

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.