• Новак
Деко 79 Метал 3 полици wallидна полица, 26 x 23 x 7 , кафеава

Деко 79 Метал 3 полици wallидна полица, 26 x 23 x 7 , кафеава

Вреднување на стоката:
DEN 1463.84

Пристапност
Во достапна форма

Индустриска тема : Индустриски инспириран дизајн додава повратно чувство и софистицирана удобност во вашиот дом Направено со метал : Оваа полица поставена со wallидови е направена со метален и дрвен материјал. Браун и црна природна завршница : Оваа индустриска wallидна полица нагласува завршна облога со црна рамка со полици со природно дрво кафеаво. Карактеристики на wallидната полица за правоаголник : Широк обилен простор за складирање со полици слични на послужавник за да се обезбеди безбедност на предметите на врвот. Мала големина : Секоја ставка мери 25,5 ”l x 7” w x 23.4 ”h; и тегови 8,4 фунти. Организирајте и украсете со оваа 3-wallидна полица од нивото што ќе додаде стил и функција на вашиот простор за домашен тематски тематски простор. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Лесна висина кука; Ноктите и завртките не се вклучени. Погодно само за употреба во затворен простор. Држи до 20 фунти . Ова е единечна wallидна полица. Оваа ставка има 3 полици. Индустриски стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Голден Стејт Арт, пакет од 75, 4х6 или 5х7 папки со фотографии, картонска рамка за слика, картички за хартија, картички за честитки/покани,

DEN 223.84

Димензии : Големина на отворање на фотографии : 4 x 6 "или 5 x 7" Севкупни димензии : 55 / 8 x 75 / 8 " Висок квалитет :

Нингменгфенг Оџачар Најлон Четка Комплет За Чистење Оџаци Флексибилен Оџак 6/8/10/12 Прачки Оџачар 6м 8М 10М 12М Оџачар За Чистење Огревно

DEN 1.33

Издржливи најлонски прачки Комплетот За Флексибилно Чистење Кимни вклучува 6 / 8 / 10 / 12 прачки, секоја пр�

Машка цветна тренерка лето 2 парчиња со кратки ракави за кратки ракави, случајно копче за тревога, кадиган Турнидал Блуз и панталони

DEN 2.33

[Материјал】 Изработено е од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење Стил�

Ченф кујна чешма црна сликарство wallид монтиран водопад златен позлатен хром бања бања мијалник тапа единечна рачка топла и ладна миксер

DEN 969.60

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Мерач на решетка, Дупка За Мерење На Инспекција Заострен Владетел Од Нерѓосувачки Челик 0,1 мм Точност со Ознаки На Скали За Делови Со

DEN 771.20

[КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА] конусниот мерач на чувствителност е компактен, има едноставен и разумен дизајн и е

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.