• Новак
LLPTA Ново собрание на телото на електронско гаснење w/TPS сензор за позиција компатибилен со 07-12 Sentra Altima 13 Coupe 2.5L L4 08-13 Rogue 14-15 Rogue

LLPTA Ново собрание на телото на електронско гаснење w/TPS сензор за позиција компатибилен со 07-12 Sentra Altima 13 Coupe 2.5L L4 08-13

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со : 07-12 Nissan Sentra 25 L L4; 07-12 Nissan Altima 2.5 L L4; 13 Nissan Altima Coupe 2,5 L L4 само; 08-13 Nissan Rogue; Само 14-15 Nissan Rogue Изберете само. Вклучен пакет : Ново склопување на електронско гаснење на телото. Направено од OE споредлив материјал за да се исполнат фабричките спецификации и перформансите. Значително ќе ги подобри перформансите на внесот, емисијата на моторот и сигурноста на возилото за да се добие подобро искуство за забрзување или забавување. Гаранција : 3 години. Инсталација : Директна замена. Компатибилен со : 07-12 Nissan Sentra 2.5 L L4; 07-12 Nissan Altima 2.5 L L4; 13 Nissan Altima Coupe 2,5 L L4 само; 08-13 Nissan Rogue; Само 14-15 Nissan Rogue Изберете само. Вклучен пакет : Ново склопување на електронско гаснење на телото. Направено од OE споредлив материјал за да се исполнат фабричките спецификации и перформансите. Значително ќе ги подобри перформансите на внесот, емисијата на моторот и сигурноста на возилото за да се добие подобро искуство за забрзување или забавување. Гаранција : 3 години. Инсталација : Директна замена. Карактеристики : Доаѓа со 3 години фабричка гаранција сосема нов во фабрички оригинален пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплет за задни сопирачки и ротори на напојување | Задни влошки за сопирачките | Ротори и влошки на сопирачките | керамички влошки за

DEN 3316.00

Едноставноста : Комплетот за сопирачките доаѓа преполни со (2) ротори со високи перформанси и (4) керамичк

Куќиште на термостат, акозон термостат куќиште за куќиште 7.3L Термостат куќиште за куќиште Термостат Заменете го замената на автоматскиот

DEN 0.33

【Применливи додатоци】 Belet за куќиште на термостат, куќиштето на термостатот на моторот се произведува

NI3014138 Резервоар за резервоар за ладење на фабрички стил на течноста за ладење на автомобили со капа, компатибилен со клоци на Nissan 17-22,

DEN 3.33

Компатибилност на возилото Овој резервоар за течноста за ладење е компатибилен со Nissan Kicks 20172022 Најдобр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.