• Новак
FVVMEED 12 парчиња црни најлонски нараквици за билијард еластични три прсти на прсти, знаци на спортски базени, Универзална лева и десна рака за жени и мажи во затворен ?

FVVMEED 12 парчиња црни најлонски нараквици за билијард еластични три прсти на прсти, знаци на спортски базени, Универзална лева и десна

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Вклучи пакет : Пакет од 12 нараквици, можете да споделувате нараквици за базени со вашите пријатели Универзална големина одговара за сите жени и мажи и лева и десна рака. Кога играте билијард, можете да ги промените и вашите испотени нараквици во секое време. Издржлив материјал : Направено од висококвалитетна најлонска ткаенина што може да се протега. да обезбеди удобност и флексибилност на вашата рака. Мазна површина, одлична привлечност. Дише и апсорбира пот и има силен отпор на брчки. Флексибилен дизајн : Со оваа нараквица за знаци на билијард со 3 прсти, можете да го намалите триењето помеѓу знакот и прстите, со што ќе ја зголемите забавата за играње билијард. Одлична функција : Нараквиците за билијард помагаат во намалувањето на триењето помеѓу раката и знакот што обезбедува постојан и точен мозочен удар. Откако ја носеше оваа ракавица, пукањето е поконзистентно и точно. Повеќекратни намени : Оваа ракавица е специјално дизајнирана за оние кои лесно се пот кога играат билијард. Одличен додаток за loversубителите на билијард. Совршено за сите билијард играчи, мажи или жени, аматери или професионалци. Вклучи пакет : Пакет од 12 нараквици, можете да споделувате нараквици за базени со вашите пријатели. Универзална големина одговара за сите жени и мажи и лева и десна рака. Кога играте билијард, можете да ги промените и вашите испотени нараквици во секое време. Издржлив материјал : Направено од висококвалитетна најлонска ткаенина што може да се протега.

Главните карактеристики

Избор на клиент

1 пар алуминиумски велосипедски рачки Крајни приклучоци, проширување на капачињата за заклучување на шипката за заклучување на патоказ

DEN 127.84

✔ Пакет од 2 приклучоци за крајни шипки, надворешен дијаметар 24мм, внатрешен дијаметар 16мм, проширувајќ�

Шорцеви за жени случајно лето плус големина висока половината широка нога бохо шорцеви цврста боја мека истегнување лето кратко со џебови

DEN 3.33

100% полиестер ▶ Белешка за големина Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина на сликата внима�

Аоф Дијамант Вештачка Планета Сатурн Бисер Ѓердан Женски Накит, Лажен Бисер Јака Приврзок Ѓердан Машки Шармантна Девојка Y2k Накит Женски

DEN 2.33

1 Големина : должина : околу 40 см Материјал : вештачки бисер + легура, приврзок Сатурн полн со кристали Пов�

Маиифу-Гј Мажите Вештачка Кожа Ревер Патент Јакна Ретро Обични Тенок Одговара Руно Јакни Шерпа Наредени Зимски Топло Камионџија Палто

DEN 2.33

Размавта Џеб Измиени Качулка Воена Карирани Мажи Крпеница Рип Стоп Јакна Врвот Пролет Класичен Најлон �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.