• Новак
K&N Универзален прицврстувач на воздухот за внес на воздух: Високи перформанси, премија, засадување, филтер за замена: Дијаметар на прирабница: 2,75 во, висина на филте?

K&N Универзален прицврстувач на воздухот за внес на воздух: Високи перформанси, премија, засадување, филтер за замена: Дијаметар на прирабница:

Вреднување на стоката:
DEN 1004.16

Пристапност
Во достапна форма

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање на воздухот е дизајниран да ги зголеми коњските сили и забрзувањето, како и да ги подобри целокупните перформанси на моторот 4 слоеви на заштита : Повеќе слоеви на премиум памучна газа третирани со специјално дизајниран агент за забивање, работат заедно за да создадат сложена мрежа на медиуми за филтрирање на моторот, дизајнирани да ги блокираат и ставаат стапицата на штетни загадувачи. Солидна конструкција : Универзалните филтри за воздух K&N се произведуваат со трајни, врвни материјали и најсовремени методи на градба за да траат цел живот. Чиста еднаш на 5 години : Филтерот за воздух на моторот треба само да се чисти на секои 75.000 милји под нормални услови за возење на автопатот (5 години врз основа на просечните милји управувано годишно од 15,000 милји). Лесна инсталација : K&N филтрите за воздух се пред-подмачкани и подготвени да се спуштат во вашата фабрика за воздух-тие се една од најлесните и најисплатливите надградби на возилото за придобивки од брзи перформанси. Универзална вклопување : Наменето за употреба на најразлични апликации. Го намалува отпадот : Над 200 милиони филтри за еднократна употреба на воздухот и нивниот отпад од пакувањето ветер во депониите секоја година што може да се употреби, помагаат во намалувањето на отпадот во нашите депонии. Гаранција без метеж : 1-годишна ограничена гаранција. Направени во САД : К & Н филтрите за воздух се гордо направени во САД за доверлив квалитет и сигурност. Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање на воздухот е дизајниран да ги зголеми коњските сили и забрзувањето, како и да ги подобри целокупните перформанси на моторот. 4 слоеви на заштита : Повеќе слоеви на премиум памучна газа третирани со специјално дизајниран агент за забивање, работат заедно за да создадат сложена мрежа на медиуми за филтрирање на моторот, дизајнирани да ги блокираат и ставаат стапицата на штетни загадувачи. Солидна конструкција : Универзалните филтри за воздух K&N се произведуваат со трајни, врвни материјали и најсовремени методи на градба за да траат цел живот. Чиста еднаш на 5 години : Филтерот за воздух на моторот треба само да се чисти на секои 75.000 милји под нормални услови за возење на автопатот (5 години врз основа на просечните милји управувано годишно од 15,000 милји). Лесна инсталација : K&N филтрите за воздух се пред-подмачкани и подготвени да се спуштат во вашата фабрика за воздух-тие се една од најлесните и најисплатливите надградби на возилото за придобивки од брзи перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Yakefly 2 парчиња гумен стакло гума заптивка на шофершајбната соблекување, гума заптивка на шофершајбната од 22 метри, временски запечатување

DEN 3.00

[Пакетот вклучува] Во пакетот има две ролни на ветровитници на шофершајбната, со две ширини, 14мм / 0,55 инчи

Алатка за полисер за мини безжични средства Acdelco Постави 2 Брзина 12V 3 ”подлога, поставена со 2 ли-јонски батерии, полнач и комплет за

DEN 3.00

Комплет за вредностНашиот Mini Polisher Altos G12 Mini Polish Bonnet, Velcro и влошки за пена Разновиден не само полисер, наши

Моли Магнолија Блинг Центар за конзола, подлога за потпирачи за рака, Кристал мека рака, заштитна перница, додатоци за автомобили

DEN 2.00

【Луксузен и стилски】 : Дијаманд Дизајн на раката за одмор го прави вашиот автомобил прекрасен и симпат�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.