• Новак
TapeCase SJ3552 Circle-2 -25 3M SJ3552 Двојно заклучување на прицврстувачот за заклучување, круг, 2 широк, 2 должина, црна

TapeCase SJ3552 Circle-2 -25 3M SJ3552 Двојно заклучување на прицврстувачот за заклучување, круг, 2 широк, 2 должина, црна

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

3М Префериран конвертор : Tape Case е префериран конвертор од 3 метри; 3М се здружи со Tape Case за да ги направи своите производи достапни во поголем асортиман на големини, така што клиентите можат да ја користат лентата во најразлични апликации 3М Префериран конвертор : Tape Case е префериран конвертор од 3 метри; 3М се здружи со Tape Case за да ги направи своите производи достапни во поголем асортиман на големини, така што клиентите можат да ја користат лентата во најразлични апликации. 3М Двојно заклучување на прицврстувачот SJ3552 има акрилно лепило на задниот дел на црната полипропилен општа намена за прицврстување со 250 стебла на квадратен инч и 0,23 инчи ангажирана дебелина. 3М Двојно заклучување на прицврстувачот SJ3552 има живот за затворање од 1, 000 пати.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Јигуд двострана лента за пена со тешка лента за монтирање, силна лента водоотпорна лента од пена , за автомобил, дом, канцелариски декор, 27 x

DEN 159.84

✔ 【Големина】 27 mm x27 mm / 106 x 1,06 инчи; Дебелина : 2мм / 0,1 инчи ✔ 【Материјал】 Направен од Ева пена, добра изд

Yumuo повеќефункционална закачалка за лизгање на палто, дебела ветерна пластична закачалка пластична облека за висина на облеката-г.

DEN 3.33

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Завртете ја топла 50pcs/лот M38/10/10/20/22/22/20/30/35мм ЦНЦ ЦРД ЦРНИК ЗАВРШНИ АЛУМИНУМ ЗАВРШНИ РАБОТНИЦИ ЗА ПОВРЗАНИ СВЕТСКИ СВЕТСКИ СВЕТСКИ

DEN 1244.80

Должина : 22мм Пакетот вклучува : 50 x M3 CNC Aluminum Alloy Alloif Space Дизајн на директен шуплив цилиндер, лесна, силна ц�

Грејач на топлинска моќност на линлин, пет лопати, камин за греење на вентилатор безбеден домот на камин, вентилатор ефикасна топлина

DEN 166.40

Анодизиран алуминиумски материјал : Целиот вентилатор е направен од анодизиран алуминиум, кој нема да '�

15кв Високофреквентен Инвертер Високонапонски Генератор Серпентина Лак Генератор Плазма Поттик Конвертор Инвертер Засилување Моќ

DEN 3.00

Реланд Сунг Вовед Во Производот : 1.Големина : 29*24*18мм 2.Забелешка : овој производ се прилагодува НА 12 V,но м�

Реципроциска пила, Електричен прицврстувач за вежбање Адаптер за пила ABS + голема брзина на челична сложувалка со електрична вежба

DEN 1340.80

【Мултиматеријално сечење】 3 видови на сечила на пила може да се користат за сечење на дрво, сечење на че

Хекс-стенд, машко-женски, не'рѓосувачки челик, обична завршница, големина на завртката од 8-32 инчи, 5/16 инчен ОД, должина на телото 1-1/8,

DEN 3.00

Споредете со : RAF : 4585832SS0 и ЛинТрон : SS69941 Отвор со делумна внатрешна нишка на едниот крај надворешно навој

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.