• Новак
656 стапки Природна рафија хартија лента со канапски канали, рафија канап за пакување хартија занаетчиска лента за декорација на цвеќарници, завиткување на подароц?

656 стапки Природна рафија хартија лента со канапски канали, рафија канап за пакување хартија занаетчиска лента за декорација на

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Направено од висококвалитетна хартија, лента за хартија од рафија Природни жици на хартија, силни и издржливи. Вкупна должина од 656 стапки. Совршено за роденден, Божиќ, уметнички занаетчии и забави. Исто така добро за занаетчиски проекти, завиткување на подароци, DIY, итн., Сместо користени за рафија капи и други ткаење на занаетчиството. Погодно за употреба. Можете слободно да се намалите според потребната должина. Направено од висококвалитетна хартија, лента за хартија од рафија. Природни жици на хартија, силни и издржливи. Вкупна должина од 656 стапки. Совршено за роденден, Божиќ, уметнички занаетчии и забави. Исто така добро за занаетчиски проекти, завиткување на подароци, DIY, итн., Сместо користени за рафија капи и други ткаење на занаетчиството. Погодно за употреба. Можете слободно да се намалите според потребната должина. Оваа лента за хартија од рафија е долга 656 стапки, ширина 0,4 стапки. Совршено за декорација на цвеќарници за букети, завиткување на подароци, декорација на фестивал, DIY занает, и др. Широко се користи за рафија капи и други ткаење на занаетчиски производи, прекрасен изглед. Оваа хартија Рафија ќе создаде силна фестивалска атмосфера.

Главните карактеристики

Избор на клиент

240 парчиња метални двојни капачиња за забивање на тркалезно завртки за DIY кожа занаетчиска торбичка облека облека облека чевли за миленичиња

DEN 1.33

Боја : светло сива Пакетот вклучува : 240 парчиња * кожни занити 2 * Алатка за фиксирање 1 * Плачи за удирање Т

Алатка за гравура на керамика на Opexicos 3PCS DIY Издржлива легура на легури за легури со легури со легура со двојно крајно гравирање на пикапови

DEN 2.67

Материјал : Врв на челик од волфрам Двојно завршено челично пенкало во волфрам Вклучува завртка на крај�

Сликарство со едриличарски брод од Клод Моне 5д комплет за сликање на дијаманти за возрасни деца, занаетчиски занаетчиски занаети

DEN 239.36

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 30x40cm / 12 x 16 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

Интар 5д DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни целосни дупки обоени цвеќиња Мозаик рингестонс Везници за домашни канцеларии

DEN 2.67

【Голема големина】 Instarry се фокусира на сликарство со голема големина од 5Д дијаманти Голема големина зн

Урдар Брунр чисти тешки двострани лепливи ленти налепници околу остатоци силно лепило 150 парчиња тркалезно лепливо, силно лепило

DEN 123.04

【Не за употреба на насликани wallsидови】 : Не препорачувајте да ги користите на насликаниот wallид, овие тр�

Ерменија Пејсли знаме Декоративни комплети за сликање на дијаманти смешни 5д DIY целосна вежба дијамантски точки слики дома декор

DEN 2.33

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

Производител на пликови | 123 табла за удар на пликови - хартија за правење картички и DIY проекти повеќенаменски табла за постигнување

DEN 1.67

∢ 【Сигурен PP материјал】 Направен од силни PP материјали, нашиот производител на пликови не е лесно оште

4 пакувања со цветни тенџере силиконски калапи суккулентни растенија засадувачи од тенџере калапи бетонски калапи, стаклени калапи

DEN 231.84

Материјал : Силиконски степен на храна, безбеден Големина : 22cm*6,6cm*5.0in, готови производи мери 5.0in*1,9in; Coir ту�

20 парчиња 10/12/15мм сјај мачка очи пластични очи за амигуруми куклена занаетчиска кукла правејќи безбедносни очи за полнето животно

DEN 2.33

Соодветна големина : Пластичните безбедносни очи се достапни во 3 големини, соодветно 10мм, 12мм и 15мм, мож�

Монт Колсаас Сликарство од Клод Моне 5д Дијамантски комплет за сликање за возрасни деца, занаетчиски занаетчиски занаети за домашни подароци

DEN 1.33

? 【Големина на платно】 ☛ 50x70cm / 20 x 28 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамк

4-ти јули Патриотско недоволно мастило за трансфер, Хефлашор Амиркин знаме занесен трансфер хартија за чаши за сублимација на САД, Денот

DEN 271.84

? Покажете ја својата loveубов кон САД! Оваа трансфер хартија има добра миење и долготрајно задржување на �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.