• Новак
Nuwave Ren Pro Plus Plus Countertop Конвекција на рерна со тројна моќност за готвење комбо, контрола на температура од 100 ° F-350 ° F во додатоци од 1 °, бело

Nuwave Ren Pro Plus Plus Countertop Конвекција на рерна со тројна моќност за готвење комбо, контрола на температура од 100 ° F-350 ° F

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Обновено - Рерна Pro Plus изгледа и работи како ново и е прегледана и обновена од Nuwave со користење на оригинални делови на Nuwave Тројно комбо готвење - Nuwave Pro Pro Plus ја искористи тројната моќ за готвење комбо за да готви храна брзо и вкусно. Користи топлина на спроводливоста, исто како и конвенционалната печка; конвекција топлина, која циркулира топол воздух околу храната; и инфрацрвена топлина, која продира во готвење на храна однадвор и внатре во исто време. Nuwave Pro Pro Plus ви овозможува да печете, брошура, скара, печење, скара, пареа, дехидрат и пржење на воздухот сите во еден удобен апарат. Прецизна контрола на температурата - Nuwave Pry Pro Plus може да готви на која било температура помеѓу 100 ° F и 350 ° F. Можете дури и да ја прилагодите температурата за дури 1 ° F за крајно искуство со прецизно готвење. Печено пилешко на висока топлина или овошје од дехидрат на тивок оган и практично нешто помеѓу. Брза конвекција топлина, која циркулира топол воздух околу храната; и инфрацрвена топлина, која продира во готвење на храна однадвор и внатре во исто време. Nuwave Pro Pro Plus ви овозможува да печете, брошура, скара, печење, скара, пареа, дехидрат и пржење на воздухот сите во еден удобен апарат. Прецизна контрола на температурата - Nuwave Pry Pro Plus може да готви на која било температура помеѓу 100 ° F и 350 ° F. Можете дури и да ја прилагодите температурата за дури 1 ° F за крајно искуство со прецизно готвење. Печено пилешко на висока топлина или овошје од дехидрат на тивок оган и практично нешто помеѓу. Брза и енергетска ефикасна - комбинацијата на нувавената печка на спроводливост, конвекција и технологија за инфрацрвено греење може да готви до 70% побрзо од конвенционалните печки додека се користат до 75% помалку енергија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Valiclud чај домашно милениче лотос корен покритие чајник држач чај сад капакот покритие чај сад држач за покривање виолетова глина фино гаи

DEN 275.68

Исклучителниот држач за капакот на чај : Со овој држач за покривање на чајникот, може да донесе многу пог

Lorvies за еднократно торбички за намирници галаксиска маглина starвезда прашина што може да се перат големи корпи за складирање корпа за

DEN 1350.40

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

Прилагодлива секач за израмнувач на торта, комерцијални 4 слоја Прилагодливи парчиња колачи од не'рѓосувачки челик, алатка за печење од жица

DEN 449.60

Безбеден материјал : Направено од врвен не'рѓосувачки челик, не е лесен за деформирање, 'рѓа, не остава ос

JYDQM 8PCS Рачно изработена порцеланска глазура боја кунг фу чај сет Зен чај здравство затегнување голем капацитет чајник чајник сад и чаши

DEN 9404.32

Копче за капакот на типот, класичен дизајн, убав и практичен, удобен и удобен за кревање на капакот Употр

Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик изолирана кригла диносаурус термос шише со вода за топли и ладни пијалоци деца возрасни 16 мл

DEN 2.00

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

ФОМИЕС Кујна полица, мулти -слој за сезонски решетки за зачинување wallид што виси полици за складирање метални полици за wallидни декор,

DEN 426.40

Кујнски пантри полици : Мултифункционална решетка за шишиња, тегла од желе или ткива Полици за складира�

Interdesign формат заклучување на кујнски мијалник за вшмукување на сунѓери, сапун со држач за четка за чистење - чист/четкан не'рѓосувачки

DEN 0.67

Предметите за заклучување на електрична енергија имаат супер силен систем за заклучување Лулката има д

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.