• Новак
Симпатична цветна мачка прилагодлива работна капа, работни капачиња за жени мажи, 2 пакувања

Симпатична цветна мачка прилагодлива работна капа, работни капачиња за жени мажи, 2 пакувања

Вреднување на стоката:
DEN 271.68

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер  [Материјалот] Хируршката капа е правење на полиестер што може да се дише, што е лесен и удобно. Мекиот џемпер со третман на влага ќе ја апсорбира целата пот за да го задржи челото свежо и удобно, пријателски расположен за долгогодишна работа во текот на летото. А копчињата се пластични .  [Прилагодлива големина] Еластичната лента на задната страна ја прави нашата работна капа лесна за носење и одговара на која било форма на главата, работната капа нема да ве натера да чувствувате непријатност дури и да е затегната. Нема повеќе прекин на косата за време на долгите часови на работа .  [Дизајн со копче] Буфантните капи со копчето околу увото од страната на увото може да го врзува јажето на маската, да го оживее товарот на увото .  [Добро прилагодување] Унисекс големина, оваа капа на медицинска сестра има шапка од медицинска сестра има шапка од медицинска сестра има капа на медицинска сестра има капа од медицинска сестра има капа на медицинска сестра има капа од медицинска сестра Одлична еластична Bandagageon Backside and Design Design, можете едноставно да ја прилагодите затегнатоста за да се вклопи во различни форми на главата и типови на коса на мажи и жени .  [Бои] различни бои за да изберете со висококвалитетна техника за боење, не згаснувате.

Главните карактеристики

Избор на клиент

2 пакувања Американско фудбалско работно капаче со копчиња за прилагодување на капачето за метеж за капакот на капакот на капакот

DEN 0.67

100% полиестер Затворање на влечење Дишењето џемпери : капачето за чистење е изработено од полиестер, диш�

Американски американски знаме starsвезди образец зимски бели шал ракавици на ракави поставени густи ски -капа моден семеен патриотски

DEN 399.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Денот на Свети Патрик, жените на врвот на обичните маички со долги ракави Раглан, дами, четири лисја детелина, печати тенка маичка

DEN 792.00

Маица за жени Направени во САД или увезени Белешки за големина !!! : Ве молиме, проверете ја табелата со го

Исламска облека облечена за жени, дами муслимански фустани конзервативни абаја макси кафтан фустан со долги ракави молитва облека

DEN 79.84

Муслимански фустани / облечена облека / исламски фустан Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорак�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.