• Новак
AEXIT 10мм рамни мелници за мелница нос 2.3мм Шанк Дијамант монтиран точка за мелење на тркала за пресеци 5 парчиња тркала 5 парчиња

AEXIT 10мм рамни мелници за мелница нос 2.3мм Шанк Дијамант монтиран точка за мелење на тркала за пресеци 5 парчиња тркала 5 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 129.76

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : Подложена точка на дијамант; форма на врв : тркалезна рамна Материјал : метал, дијамант; дијаметар на главата : 10мм/ 0,39 ". Дебелина на главата : 0,9мм/ 0,035"; дијаметар на Шанк : 2,3мм/ 0,09 ". Вкупна должина : 45мм/ 1,8"; боја : сребрен тон. Тежина : 16g; Содржина на пакет : 5 x Поднесена точка на дијамант. Име на производот : Подложена точка на дијамант; форма на врв : тркалезна рамна. Материјал : метал, дијамант; дијаметар на главата : 10мм/ 0,39 ". Дебелина на главата : 0,9мм/ 0,035"; дијаметар на Шанк : 2,3мм/ 0,09 ". Вкупна должина : 45мм/ 1,8"; боја : сребрен тон. Тежина : 16g; Содржина на пакет : 5 x Поднесена точка на дијамант. Тркалезен рамен врв, глава обложена со дијаманти. Може да се инсталира на електронската мелница, мелницата за виси и рачно електрична вежба (не е вклучена овде). Се користи за скулптури, облекување, прецизно мелење и внатрешно мелење карбид во керамика, стакло, скапоцен камен, легура и многу други абразивни материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент

CZDYUF 10 пакувања закачалки за облека со клипови црни кадифени закачалки за употреба за здолниште и облека за закачалки за закачалки ултраинг

DEN 2368.00

Големина : околу 42х23 см закачалки за закачалки удвојуваат силни, флексибилни и издржливи Платно закачал

11 Еез Денот На Таткото Нивоа Послужавник Декор Дрвена Маса Знаци Дрвен Декор За Подарок Татко Декорации Денот На Таткото Партија Материјали,

DEN 1372.80

Пакувањето Вклучува : ќе добиете 11 парчиња декорации на масата На Денот На Таткото, дизајнирани во разли

3 парчиња Подарок За Дедо Мраз Забава Фаворизира Стил Ноќен Гроздобер Снешко Центар Холдијај Пејзажна Светилка Божиќен Двор Фигурина

DEN 659.04

Божиќ Фенери Декоративни : Може да се користи Како Божиќ партија декорација светла, спална соба, рестора

150 Во 1 Прецизен Комплет Шрафцигер, Комплет Алатка За Поправка На Компјутер, Комплет За Шрафцигер За Лаптоп, Комплет За Алатки За Поправка

DEN 559.84

●Мал Сет За Шрафцигери ● овој мини сет за шрафцигери се состои од 124 бита и 26 алатки за поправка, електро

Петсола преносна температурна влажност мерачи точен индикатор монтиран на wallид мерач на температура на хигрометар за фрижидер во внатрешна

DEN 216.00

Мерачи на температурна влажност : мала големина, преносна и лесна, што е лесно да се носи без да заземе пр

ОРЕВИ За Израмнување НА ЧИЦИРИС Лесно Ракување Широк Натпревар Со Дијаметар од 52 мм Издржлива Рачна навртка ЗА 3д Печатач ЗА Замена

DEN 0.67

Вкупно 4 парчиња : во комплетот има 4 парчиња рачна навртка, што во голема мера ја поедноставува замената

4 Дијамант Чаша Мелење Тркало, 2 парчиња 12-Сегмент Тешки Турбо Ред Бетон Мелење Тркало Агол Мелница Диск За Гранит Камен Мермер Ѕидарски

DEN 818.40

Термички обработеното челично тело и високата концентрација на дијамант се дизајнирани за машини за ме

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.