• Новак
СТУДИАМОНДС Тпу Фудбалски Столпчиња - 14х Замена Фудбалски Штипки - Тпу Столпчиња

СТУДИАМОНДС Тпу Фудбалски Столпчиња - 14х Замена Фудбалски Штипки - Тпу Столпчиња

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

ТПУ СТОЛПЧИЊА-Термопластични полиуретански столпчиња (100% ТПУ) Произведени и произведени Во Шпанија. ПОГОДЕН ЗА ВЕШТАЧКА ТРЕВА(АГ) - Овие заменливи гумени столпчиња се погодни за употреба на терени за вештачка трева. 14 ШТИПКИ-Вклучува 14 парчиња. од пластични штипки : 2 комплети од 4 парчиња. 0,11 инчи (6 мм) за предниот дел на секоја чевли плус 1 компјутер. замена и 2 комплети од 2 парчиња. 0,35 инчи (9 мм) за задниот дел на секоја чевли плус 1 компјутер. НЕОНСКИ ЖОЛТО-Изработен ОД ТПУ со висока отпорност на абење и абразија, истовремено осветлувајќи ја тежината на фудбалските столпчиња. КОМПАТИБИЛЕН СО ФУДБАЛСКИ ЧЕВЛИ-Компатибилен со сите предатори, Х, фудбалски чевли СО Куп, ОСВЕН моделите На Светското Првенство и кајзер. НЕ е компатибилен Со Меркур, Тимпо, Премиер, Фантом, Иднина, Ултра, Крал, Фурон, Текела.

Главните карактеристики

Избор на клиент

данџи На Мојот Внук Ознака За Кучиња Воен Ѓердан Од Нерѓосувачки Челик Внук Секогаш Запомнете Вие Сте Похрабри Посилни Попаметни

DEN 143.84

Подароци од ѓердан од нерѓосувачки челик : на мојот син ѓердан / на ќерка ми ѓердан / на мојот внук ѓердан

Јајце Семе Детска Патека Чевли Патики За Момчиња Водоотпорен Отворен Пешачење Тенис Трчање Девојки Водоотпорен Лизга Отпорни Деца Повик

DEN 671.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Дише и водоотпорен вамп кој е најдо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.