• Новак
NB-Aero 20PCS Chrome 12mm x 1,25 Последното тркало за ламби за ламби за вклопување во 1990 Nissan 300ZX може да одговара на OEM венчињата, купувачот треба да ги разгледа спецификациите

NB-Aero 20PCS Chrome 12mm x 1,25 Последното тркало за ламби за ламби за вклопување во 1990 Nissan 300ZX може да одговара на OEM

Вреднување на стоката:
DEN 787.20

Пристапност
Во достапна форма

Вкупна должина : 1,26 " Големина на низата : 12мм x 1,25. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 8 поени. Вкупна должина : 1,26". Големина на низата : 12мм x 1,25. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 8 поени. Вкупна должина : 1,26 "Нишка Големина : 12мм x 1,25 Тип на седиште : 60 ° Конус Седиште Големина на главата : 8 поени Заврши : Хром.

Главните карактеристики

Избор на клиент

16 пакуваат проток на двојна заптивка низ капачињата на матичните гуми на вентилот, надувувајте се за гуми со полу-автобуски гуми со висок

DEN 191.20

Висококвалитетен материјал : Овие капаци на стеблото на вентилот се изработени од висококвалитетни мет

Преносна дигитална дигитална дигитална дигитална електрична пумпа за електрична пумпа за дигитална електрична енергија за LED светло

DEN 2.67

100% сосема ново, испорака со целосно следење и пристигнуваат за 8 20 дена Светла LED и лесна за употреба сек

Капчиња за матични капаци на гуми за гуми, додатоци за матични капаци на гуми, универзални капаци на стебла за автомобил, камиони,

DEN 127.84

Нашите производи се изработени од високотехнолошка легура и имаат дизајн против корозија за да избегна

Мерач на притисок на гума во гума од гума во гума во гума на автомобили ЦАР -ЦАР -ЦАРТ ЦАРТ ЦАРТ ЦАРИ ВОДИНА ВИДОВИ ГОЛЕМИ ГОЛЕМИ ГОЛЕМИ

DEN 622.40

Надувување на мерачот на гумите : Може да биде надувување или декомпресија гума Погоден за автомобил со

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.