• Новак
Бебе доказ, лента за заштитник на работ, јасни, задебелени силиконски меки аголни заштитници со надградено претходно прикажано силно лепило, заштитни заштитници з?

Бебе доказ, лента за заштитник на работ, јасни, задебелени силиконски меки аголни заштитници со надградено претходно прикажано силно

Вреднување на стоката:
DEN 680.00

Пристапност
Во достапна форма

【Безбедносен материјал】 Нашата аголна перница е изработена од густ и природен силикон, нема фталати, БПА и хемикалии Може да им помогне на бебињата и постарите лица да избегнат повреда од остри wallsидови и табели. Заштитниците на работ го спречуваат бебето да биде повредено заради јадење или џвакање. Бидете сигурни дека безбедноста и здравјето за вашите бебиња и постари лица. 【Транспарентен и мек】 Аголниот заштитник е 0,4inch*широк 0,4 инчи, долг 1,6инх. Оваа транспарентна лента за заштитник на силиконски материјал е како дел од мебелот за да го задржи оригиналниот изглед на мебелот. Чуварите на заштитникот на бебињата се дизајнирани со анти-солски слој кој обезбедува силна цврстина и гарантира дека страната и аголот на табелата ќе биде целосно заштитено и ќе ги намали повредите. 【Широко користете】 чуварите на аголот за докажување на бебето не е фиксен агол, можете да го прилагодите на кој било агол за да ги задоволите вашите потреби. Нашите аголни чувари можат да се користат на бирото, масата, wallидот, на кое било место со непријателски агол или раб. Може да биде добро залепено на најразлични материјали, како што се дрво, стакло, мермер, метал, плочки, цемент и така натаму. 【Силно лепило】 Ние ја користиме најновата напредна лента што ќе обезбеди силно лепило. Лепилото обезбедува поголемо задржување, одржувајќи го заштитникот на работ останува на место и не паѓа. 【Лесно е да се инсталира и отстрани】 За да го зачуваме времето за инсталација за клиентите, однапред го ставивме силното лепило на заштитниците на работ. Откако аглите на бирото се избришат чисти, едноставно излупете ја двостраната лента, притиснете и оставете да стои 24 часа. Ако сакате да ги отстраните аголните заштитници, не го раскинувајте директно, ве молиме користете фен за коса за да го омекнете прво и потоа да го отсечете полека за да спречите кинење на мебелот. 【Безбедносен материјал】 Нашата аголна перница е изработена од густ и природен силикон, нема фталати, БПА и хемикалии. Може да им помогне на бебињата и постарите лица да избегнат повреда од остри wallsидови и табели. Заштитниците на работ го спречуваат бебето да биде повредено заради јадење или џвакање. Бидете сигурни дека безбедноста и здравјето за вашите бебиња и постари лица. 【Транспарентен и мек】 Аголниот заштитник е 0,4inch*широк 0,4 инчи, долг 1,6инх. Оваа транспарентна лента за заштитник на силиконски материјал е како дел од мебелот за да го задржи оригиналниот изглед на мебелот. Чуварите на заштитникот на бебињата се дизајнирани со анти-солски слој кој обезбедува силна цврстина и гарантира дека страната и аголот на табелата ќе биде целосно заштитено и ќе ги намали повредите. 【Широко користете】 чуварите на аголот за докажување на бебето не е фиксен агол, можете да го прилагодите на кој било агол за да ги задоволите вашите потреби. Нашите аголни чувари можат да се користат на бирото, масата, wallидот, на кое било место со непријателски агол или раб.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заштитник на аголот за бебе - чисти заштитници на аголот, мебел Аголен чувар и безбедносни браници за безбедност - браник за доказ за бебиња

DEN 238.08

【Безбедност овластен заштитник на аголот】 : Овој производ треба да се користи под надзор на возрасни з�

12 комплети сидра за мебел, мебел за прицврстувачи на мебел, мебел против мебел и ТВ безбедносни ленти Мебел за мебел за мебел за бебиња

DEN 191.84

Безбедност за бебето : Заеднички е феномен за бебето да ползи наоколу; Со цел подобро да се заштити безбе

Тодмами Новороденче шапка 2 парчиња Штит За Деца Уши Шампон За Коса Туш За Лице Девојки Очи Око Бебешки Стил Симпатична Детска Бања

DEN 0.67

ЕВА Капа за перење коса : не е издржлива и отпорна на стареење, но и безбедна и удобна Глава за туширање з�

Автоматски Портата не Им помогнам или Се Искачи На Портата Знак. 12х18 метал. Спречување На Повреди &засилувач; Оштетување На Електронски

DEN 0.67

Внатрешна И Надворешна Употреба Алуминиумот Нема Да ' Рѓосува Направени w / Индустриски Одделение Винил

Панда за виножито за виножито опфаќа декоративни приклучоци за приклучок за бебиња 24 пакувања, приклучоци за безбедност на бебиња, покрити

DEN 2.00

Излезните приклучоци за да ги задржат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата без�

брави за докажување на кабинети за бебиња, брави за фиоки, доказ за безбедност на деца, универзални за фиоки, фрижидер, машина за миење

DEN 3.33

【Безбедност на бебето бравите за докажување на бебето се лесни за употреба за возрасни, но скоро невоз�

Череп цветни цвеќиња опфаќа декоративни приклучоци за приклучок за бебиња 24 пакувања, приклучоци за безбедност на бебиња опфаќаат капаци

DEN 239.68

Излезните приклучоци за да ги задржат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата без�

24 пакувајте ги безбедносните капаци за безбедност на електричен заштитник на детето за бебиња, приклучоци за излез за бебиња, опфаќа шарена

DEN 175.84

♥ Вклучува 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД ♥ Тоа е компактно и преносно, обезбедувајќи ја

Обвивки за приклучок за излез, безбедносни капачиња за електричен заштитник спречуваат акварел за опасност од шок симпатична црвена јагода

DEN 3.33

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Арапски стил Арабески образец за излез Опфаќа 12 пакувања - Обвивки за приклучок за безбедност на бебиња - Трајни и стабилни - Дете ги докажуваат

DEN 159.84

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Неродеко Тапа Покривка Када Бебе Бебе Бања Излив Покрие Крпа Кит Славина Капак Бања Тапа Заштитник Када Излив Чувар Када Безбедност

DEN 1268.80

Поништи Бања Излив Покривка Крпа Кит Славина Покритие Диносаурус Бања Тапа Заштитник Када Излив Чувар �

Обвивки на приклучокот за излез 24 пакувања, заштитник за декоративен приклучок, електрична изолација, лесна инсталација - Бебе мечка за

DEN 207.68

[24 вклучени пакет] 24 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Обвивки за приклучок за излез, безбедносни капачиња за електричен заштитник спречуваат лилјак за бејзбол топка и ракавици за бејзбол

DEN 2.33

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Тодмоми 3 еез Безбедност Креативен Додаток Заштитник Кујна За Затка Бебе Перница Прст Добивање Нотка Во Домот Врата Пена Додатокзелена

DEN 3.00

Декоративна врата : Компактната големина го олеснува прицврстувањето на вратите Бебе : ова е одличен на

Черепот Беспрекорен излез во позадина Опфаќа декоративни приклучоци за докажување на бебиња 12 пакувања, приклучоци за безбедност на бебиња,

DEN 0.67

Излезните приклучоци за да ги задржат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата без�

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични

DEN 0.67

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Електричен излез опфаќа 12 пакувања, пластични приклучоци опфаќа безбедносни капачиња за заштитник на штекерот - егзотични лисја од џунгла

DEN 1.00

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.