• Новак
Карен Фостер Дизајн Дизајн Бредс Бредс ноември, 18-парче

Карен Фостер Дизајн Дизајн Бредс Бредс ноември, 18-парче

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Додадете го Блинг на вашиот роденден со Birthstone Brads од Karen Foster Design 1 пакет, секој со 18 парчиња. Вкупно 18 Bradtone Brads. Вклучува квадратни, круши и дијамантски форми, како и три големини на тркалезни бради. Ноемвриски роден камен, цитрин. Додадете го Блинг на вашиот роденден со Birthstone Brads од Karen Foster Design. 1 пакет, секој со 18 парчиња. Вкупно 18 Bradtone Brads. Вклучува квадратни, круши и дијамантски форми, како и три големини на тркалезни бради. Ноемвриски роден камен, цитрин. Додадете малку на вашиот роденден со Birthstone Brads од Karen Foster Design. Овие пенливи скапоцени вредности претставуваат боја на родител во ноември и вклучуваат облици на квадратни, круши и дијаманти, како и три големини на тркалезни Бредс.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додатоци и алатки за слики со дијаманти Colaxi 5D, додатоци за дијаманти, фиоки за сортирање на монистра со четка за дијаманти за дијаманти

DEN 763.20

Пакувањето вклучува : фиока за слики со дијаманти 1 п, стоп стопери 6 парчиња, четка за чистење 1 парчиња и

Grasary 10 парчиња хартија хартија хартија текстура документи за мермер дизајнер за списоци со книги DIY a6 снег точка предиво рачно изработени

DEN 0.67

Овие рачно изработени хартија за записи се исклучително направени со мазна површина и јасна текстура и

МЕДЕН 5 пакет уметничка лента 0,2 , 0,5, 0,75 , 1,0, 1,4 180,45 метри уметничка лента беж киселина -бесплатна, лесна за лупење, идеално за сликање,

DEN 0.33

【Одлична вредност она што го добивате】 Meeden Art Tape се состои од 1 пакет од 0,2 ", 0,5", 0,75 ", 145ft за секоја лента...

Ангелски крилја обликуваат дрвено Божиќно празно дрво со блинати уметност недовршени украси за Божиќна свадба роденденска забава Божиќ Денот

DEN 143.84

[Материјал] : Нашите ангелски крилја се обликуваат дрвени од природно дрво, мазно и цврсто [Големина] : На�

Прашок од прашина од природен смарагд -200 КТ, фино кршен смарагд скапоцен камен, одличен вметнување за обработка на дрво, правење накит

DEN 3.00

Големина : Супер фино прашина Тежина : 200 КТ / 40 грам Употреби : Може да се користи во смола уметност и зана

Девојка која сака ламас дијамантски сликарство комплет уметност слики DIY целосна вежба Дома додатоци Возрасни подароци за домашен wallид

DEN 415.84

☁ ткаенина со хемиски влакна ☁ Пенкало за вежбање*1 + Диск за вежбање*1 + Мул за дупчење*1 ☁ Сликањето на п�

48 парчиња ева пена starsвезди во форма на облик DIY уметнички занает 6 инчи патриотски пена starвезди занаетчиски за 4-ти јули занаетчиски

DEN 175.84

Одлична вредност за цената : комплет за starsвезди на патриотска пена Mixteach вклучуваат starsвезди на црвена, б

Виолетова восок заптивка стапчиња, на време на лепак за лепак за лепак за запечатување на пиштол за печат за печат за печат, покани

DEN 3.33

1 Стапчиња за заптивка на восок : Восочните заптивки се изработени од восок и смола со добар квалитет, бе�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.