• Новак
Xunion #KFPDHP Надградба на вселенскиот свет USB мини цртан филм рачно полнење преносен мал вентилатор 10мл

Xunion KFPDHP Надградба на вселенскиот свет USB мини цртан филм рачно полнење преносен мал вентилатор 10мл

Вреднување на стоката:
DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Затворање на привремено. Надградете го вселенскиот USB мини цртан филм рачно полнење преносен мал fanproduct Опис : [Мулти-сценска употреба] : Погоден за разни прилики, може да се држи со рака, може да се обеси на клучот и може да се стави на масата [низок шум] тоа е Уште тивко за. Дремки попладне, користејќи DC мотор без четка, работа со низок бучава, не влијае на спиењето 【Компактен】 : мала големина и мала тежина, можете да ја ставите во вашата торба каде и да одите. Може да се користи како приврзок за клучеви за да виси на копчињата или ранци, многу удобно, суштинско. Активности на отворено во текот на летото, како што се џогирање, кампување, риболов, пешачење, гледање игри со топки или концерти 【USB полнење】 траење на батеријата со висок капацитет е 3,5 до 16 часа, батерија што може да се полни со вентилатор. На полнењето трае околу 3-4 часа. [2-брзинска брзина на ветерот]. Компактниот и преносен електричен вентилатор има 3 брзини за да задоволи различни потреби. Само притиснете го копчето за напојување за да ги промените поставките : Светлиот ветер, ладен ветер, силен ветер, прекинувајте го на Willdesign на изгледот на астронаутот и го задоволи интересот на децата. Во процесот да се биде обожавател 【совршен подарок】 : Овој обожавател е супер стилски и достапен во 3 бои, погоден за спорт на отворено, канцеларија, теретана, патување, кампување, пешачење, искачување, гледање спорт или риболов, итн. Мора да ги има и подароците за пријатели, родители. Спецификација : Материјал на производот : ABS+PPPRODUCT Големина : Капацитет на батеријата : 500mahinput Напон : DC5 Vworking Струја : 1 прибор за напојување : 5 Wlight Gear : Gear 3 FAN Gear : 3 Gears Package Вклучен : Неутрален кутија во боја *1 вентилатор *1 Кабел за податоци *1 Кабел за податоци *1 LANYard * 1 батерија *1. Затворање на привремено. Надградете го вселенскиот USB мини цртан филм рачно полнење преносен мал fanproduct Опис : [Мулти-сценска употреба] : Погоден за разни прилики, може да се држи со рака, може да се обеси на клучот и може да се стави на масата [низок шум] тоа е Уште тивко за.

Главните карактеристики

Product Material:
Abs+Ppproduct Size

Избор на клиент

2 Во 1 Сечење Вилушка Од Лубеница, Надградба На Машина За Сечење Лубеница, Летна Вилушка За Сечење Овошје Од Лубеница, Нож За Сечење

DEN 955.20

?●Материјал Од нерѓосувачки Челик● : сечилото за лубеница е изработено од материјал од нерѓосувачки че

Хаусутил Макарони Макарон Кула Штанд 5 Ниво Транспарентен Пластичен Круг Макарон Кула Дисплеј Штанд Држач За Торта За Торта Чинија За Свадбена

DEN 288.64

МАКАРОН НИВО ШТАНД : Круг Пластични Макарон Кула Држач Макарони ДржачМакарон Торта Кула Дисплеј Штанд З

ТСЛА 3 Пакет Машки Краток Ракав Пуловер Дуксери, Сува Одговара Трчање Тренингот Кошули, Атлетски фитнес &засилувач; Салата Кошула

DEN 1.33

Материјал за дишење што ја штити кожата од УВ зраци Ткаенината што ја отстранува потта ги подобрува пер�

СИКСОЛ ГУАНГМИНГ-Мерач На Наклон На Дигитален Транспортер,Инклинометар За Пронаоѓач На Дигитален Агол Со Магнетна Основа, Алатка За

DEN 2.00

Вградени Магнетина основата има моќни вградени магнети кои го обезбедуваат прицврстувањето на која би�

П&засилувач; К Персонализирана 3д Фото Светилка, Прилагодено Фото Ноќно Светло Со Своја Фотографија, Дрвена Основа Со Врежан Текст, За

DEN 639.84

Персонализирано Ноќно Светло За Фотографии : ОВА ноќно светло ПРЕДВОДЕНО ОД 3д фотографија има своја фо�

М30-3,5 х 220мм Шестоаголна Глава Капа Завртки, Челик Метрички Класа 8,8, Цинк Позлата - Груб Конец Метрички, Делумно Навој, Должина: 220мм

DEN 3.00

ДИН 931 Цврстина на истегнување : 800 N / mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800 N / mm2 (над 16 mm дијам.8 Челик, Угаснат и Кале�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.