• Новак
SWPEET 110 пара бронзено 7мм x 9,5 mm куршум конус и метална завртка метална завртка назад за DIY кожен занаетчи ладно занитки панк -стол

SWPEET 110 пара бронзено 7мм x 9,5 mm куршум конус и метална завртка метална завртка назад за DIY кожен занаетчи ладно занитки панк

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

❤ Висок квалитет на материјал SWEPET SPIKE и STUD Сите се произведуваат со метал со легура со врвен квалитет на цинк Ние сме специјализирани за шипки поддржани од завртки за лесни апликации, без специјални метални дупки, обрнувајќи внимание на деталите, секој скок е мазен Со висококвалитетна завршница, и без линии за кастинг, позлата и бојата се направени да траат. ❤ Лесен за употреба - Овие се прилично остри и ќе ги сакате! Лесно за завртка и исто така многу здрав. Завртките се вклопуваат совршено. Може да ги ставите насекаде, тие дефинитивно ќе изгледаат кул. Прекрасни производи што не можете да ги пропуштите. Type Тип на завртка - Овие типови завртки е Филипс / Слотирана, формата е шила за конус на куршуми од кружен куршум. Цврст челик, никел финиш, тркалезни рамни челични завртки. ❤ 4 различни бои - Ние подготвивме различни бои за вас, можете да ја изберете бојата што ви се допаѓа. Овие шилести и обетки можат да ги користат во кожни додатоци, јакни, ремени, чевли, торби. Одлични DIY занаети и материјали за украсување. ❤ Што добивате - Во овој комплет, ќе добиете 110 парчиња бронзени бои конус шила за завртки со завртки. Вклучувајќи бронзени шила од 110 парчиња и столпчиња од 110 парчиња. Толку многу парчиња можат да ги задоволат сите вас дневни потреби. ❤ Висок квалитет на материјал SWEPET SPIKE и STUD Сите се произведуваат со метал со легура со врвен квалитет на цинк. Ние сме специјализирани за шипки поддржани од завртки за лесни апликации, без специјални метални дупки, обрнувајќи внимание на деталите, секој скок е мазен Со висококвалитетна завршница, и без линии за кастинг, позлата и бојата се направени да траат. ❤ Лесен за употреба - Овие се прилично остри и ќе ги сакате! Лесно за завртка и исто така многу здрав. Завртките се вклопуваат совршено. Може да ги ставите насекаде, тие дефинитивно ќе изгледаат кул. Прекрасни производи што не можете да ги пропуштите. Type Тип на завртка - Овие типови завртки е Филипс / Слотирана, формата е шила за конус на куршуми од кружен куршум. Цврст челик, никел финиш, тркалезни рамни челични завртки. ❤ 4 различни бои - Ние подготвивме различни бои за вас, можете да ја изберете бојата што ви се допаѓа. Овие шилести и обетки можат да ги користат во кожни додатоци, јакни, ремени, чевли, торби. Одлични DIY занаети и материјали за украсување. ❤ Што добивате - Во овој комплет, ќе добиете 110 парчиња бронзени бои конус шила за завртки со завртки.

Главните карактеристики

Material:
Alloy
Color:
Silve, Gold, Gun-Black, Bronze
Size:
about 0.28inch/7mm in diameter, 0.37inch/9.5mm long
★ Package Includes:
♣ 110Pcs :
♣ 110Pcs :
★ Please note:
* 1, Due to lighting effects, monitor's brightness / contrast settings there could be some slight differences in the color tone of the pictures and the actual item.:
* 2, Product in the picture may look larger than the actual, Please pay attention to sizes.:

Избор на клиент

2 парчиња мини -удар форми хартија занаетчиска дупка за занаетчиски дупки за деца за деца возрасни DIY занаети за раце и создадете картички

DEN 114.40

Користење на Methold : Ставете ја рамна хартија во просторот за печатот за да бидете сигурни дека притиснат�

Алатка за печатење во јапонски блок од Мичихамоно 15мм Кенто Номи рамен дрвокрадци, со дрвена рачка, за да издлаби регистрациски знаци во

DEN 0.67

Материјал за сечилото : Сина хартија челик (Аогами бр Ширина на сечилото : 15мм Рачка материјал : Дрво цреш

3Д змеј животински силиконски калапи, мувла со голема смола, калапи за епоксидна смола DIY смола за кастинг за wallид што виси врата десктоп

DEN 0.33

Трајни и јасни за да се види змејните калапи изработени од чист и безбеден силикон со одлична еластично

Даларан 6 пакет со притискање на цвеќиња за правење свеќи DIY сушени цвеќиња повеќе природни притиснати цвеќиња Шарени декоративни сушени

DEN 2.33

Assurted Адресирани сушени притиснати цвеќиња ✿ Сите сушени цвеќиња се природни и органски, нетоксични и б�

Земете фустан 6 парчиња големи фиоки за сликање со дијаманти, пластична фиока за сортирање на мушка, алатки за комплети за табели со големи

DEN 159.84

Дијамантски фиоки за сликање за возрасни и деца Корисни алатки за сликање на дијаманти : Направете го ва

Бино Балса дрвени чаршафи, модерен хоби занаетчиски занаетчиски листови со тенка штица, совршена за моделирање, занаети, хоби, ласер, горење

DEN 3.33

Дрво со врвен квалитет за проекти Нашите чаршафи за дрвени предмети од балса се направени од прекрасно,

ZGMaxCl 5D Diamond Compate KITS DIY за возрасни целосни вежбачки цвеќиња и карпа ринстон со голема големина домашни украси за дневна соба занаетчиски

DEN 835.20

【5Д голема големина】 5d со голема големина на дијамантска слика, доволно за да ги прикаже деталите за сл�

Нолитој 2 парчиња матура за таложење, силиконски калапи за смола силиконски чоколаден мувла, силконски калапи, дипломирање тема калапи

DEN 240.96

Фаворит за дипломирање : ? Можете да DIY уникатни приврзоци за висини на клуч и друг украс, практичен за уп�

Fitunit UV смола-500G чиста УВ смола, УВ смола тврда лепак Сончева светлина Лепак за лекување, надградена УВ епоксидна смола, леење, обвивка

DEN 511.36

【Нетоксичен, со безбедносна сертификација】 Нашата УВ смола е висококвалитетен растворувач овластен о

Sgerste 6 парчиња леплива топка лента занаети занаети за декомпресија играчки шарени топка со топка со топка лепило за лепење на ленти

DEN 127.84

Направено од издржлив материјал долго користење на време Лепливите топки се тешки и бараат трпеливост �

Полу-автоматско издание на Hengwei Never Edition Полу-автоматска табла за печатење на таблети за печатење на кучиња за печатење на кучиња

DEN 5551.84

1 Поддржани знаци : Капитал буква (a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t uv w x y z); броеви (1 2 3 4 5 6 7 8 9 0); Симбол (× / -).Семиавт�

Vancgoods Практичен прилагодлив бамбус сапун сапун сапун за правење алатки и комплет за брановидни секачи од не'рѓосувачки челик со сет на

DEN 737.60

Главна метриска : природен бамбус и не'рѓосувачки челик; Димензии (cm) : Бамбус секач Целосна големина : 27,5

Интар 5Д Дијамантски комплети за сликање за возрасни со голема големина целосна вежба Месечина Кристал вез за дневна соба бања декор wallидна

DEN 1.67

1* Дијамантски сликарство и комплет за дијаманти и пинцети 2* Алатки (пенкало за дијаманти, фиока за дијам

Детска занаети за деца Дидисеаон 12 сетови Ден на вinesубените, гребење хартија во форма на уметност во форма на уметност, арт -гребење,

DEN 0.33

Денот на вinesубените Денот на срцевите украси : Не како играчка за забава, туку и како едукативна алатка з

Прирачник за сушени цвеќиња на Колакси, сет, сушење на подготовка за сушење, занаетчиство за, занает, накит, нокти, приврзоци за приврзоци,

DEN 0.67

Добра алатка за правење сушен цвет Направено од дрво, издржливо, еднократно, може да користи долго време

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.