• Новак
Громет, Буна-Н, МС 35489-17, ПК10

Громет, Буна-Н, МС 35489-17, ПК10

Вреднување на стоката:
DEN 279.84

Пристапност
Во достапна форма

✅ Grommet, Buna-N, MS 35489-17, PK10 ✅ Внатре во дија. ✅ Надвор од дија. ✅ целосна дебелина (C) : 5/16 in. ✅ Дебелина на панелот (D) : 1/16 in. ✅ Grommet, Buna-N, MS 35489-17, PK10. ✅ Внатре во дија. ✅ Надвор од дија. ✅ целосна дебелина (C) : 5/16 in. ✅ Дебелина на панелот (D) : 1/16 in. 3mrl3 гума Громет, стил 1, внатре во дија. (А) 5/8 во, надвор од Дија. (Б) 1 1/8 во, целокупна дебелина (в) 5/16 во, дебелина на панелот (Д) 1/16 во, панел дупка Дија. (Д) 7/8 во, надвор од Дија. (Ѓ)-, гумен материјал Buna-N, MS 35489 број 17, 931 број 10-14, црна гумена боја, мин. (Ѓ) -35 степени F, макс. (Ѓ) 225 степени F, Durometer 50 A, издолжување 300 проценти, јачина на затегнување (PSI) 870 PSI, стандарди ASTM D2000 2 BG506, отпорен на масло, количина на пакет 10.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ФАБРИОЛЕТ Охладители Црева Метал КФ-16 ИЗО - КФ Прирабница ГОЛЕМИНА НВ - 16 Вакуум Брановидни Мевови Цевка цевка 500мм 19.68 Инчи 304 Нерѓосувачки

DEN 1454.40

ФАБРИОЛЕТ Охладители ЦРЕВА КФ16 : Мека, флексибилна, лесна за свиткување, апсорпција на вибрации ФАБРИОЛ�

Розови јога панталони јога панталони лабава работна облека за жени канцеларија одблесоци нозе со ниско половината јога панталони

DEN 3.00

100% полиестер Затворање на влечење Памучни јога панталони со џебови за жени тренингот хеланки за жени со

Womenените црни црвени слоеви сатен долго здолниште за шпански фламенко стомак танц Циган Мексико балет фолклорико перформанси костум

DEN 3.33

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

2 парчиња палета за палета на трепките за влечење на трепките Кристална палета со поголема големина стаклена палета трепки лажни

DEN 159.84

Поголема големина : Нашиот држач за трепки за продолжување на трепките за продолжување на трепките доаѓ

Solustre 30 парчиња Мал есенцијално шише со шише со шише со шише со шише со шише мали контејнери за патувања стаклени контејнери парфеми

DEN 868.80

стакло Пополнување на шише со есенцијално масло соодветна големина, лесно спакувано во багаж, куфер, ча�

Специјализиран грејач на вода за контрола на вода со висок квалитет на енергија Специјализиран прекинувач за контрола на електрична енергија

DEN 625.60

Боја : Панел и кутија, напон : 110 V Пакетот вклучува : 1 x панел / 1 x панел + 1 x Instal Box + 2 x Инсталирани завртки Д�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.