• Новак
Хонгџинтински природен скапоцен камен кварц кристален слон статуа фигурини Декоративни 1,38 l

Хонгџинтински природен скапоцен камен кварц кристален слон статуа фигурини Декоративни 1,38 l

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : приближно L19inch - Тежина околу 23g (грешка +/- 2mm). Материјал : Оваа прекрасна рачна врежана слон направена целосно од природен скапоцен камен, кој со голема моќ. Внимание : Добро рачно изработено многу реално. Може да види некои линии на пукнатини и вклучување затоа што е природно. Природен камен : Шарена од желката е направена во природни камења, па затоа е можно да се имаат повремени подмножества на други минерали, ситни јами или пукнатини во каменот. Апликација : Може да биде добар декор дома. Оваа прекрасна ставка ќе биде спакувана внимателно за пратка. Мала статуа на слонови, изработена од природен розов кварц камен. Народна карпеста кристал и скапоцени производи со рачен камен се користи за лекување на емоционални теми, како што се осаменост и болка во срцето и помага да се најде внатрешниот мир. Одлично е за заздравување на нечие срце, без разлика дали е човечко или животно. Turtелката е веројатно најпозитивниот симбол на животни. Тие се многу почитувани за нивната сила и моќ симболизираат за добра среќа, здравје.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пневматски Топчест Вентил, Туркање за Поврзување На Фитинг, Контрола На Протокот На Воздух Топчест Вентил Пневматски Контролер На

DEN 798.40

Висока Јачина, Отпорност на Абење, Отпорност на Корозија, Висока Густина, Не Е Лесно Да Се Пукне Производ

Гумени Окуларот Очила, Еден Пар Микроскоп Додаток Коси Агол &засилувач; Рамен Агол Окуларот Стража, Црна За Заштита На Очите за 32-36мм

DEN 1124.80

Направено од мека гума што не го повредува вашиот стерео микроскоп Капакот на окуларот е дизајниран да �

Бергландер Златни Лажички 6.3 Сет од 12, Нерѓосувачки Челик Титаниум Сјајна Позлата Чај Лажици Сребрени Садови, Златен Чај Лажица Мал

DEN 3.00

Вклучи 12 Парчиња Титаиниум Позлата Сјајна злато чај лажици услуга за 12 Издржлив и Без 'рѓа : Издржлив Нер

Четка За нокти Акрилна Четка За Нокти Акрилна Четка За Нокти За Акрилен Прав Обоена Кристална Текстура Четка За Нокти За Акрилна Апликација

DEN 2.00

[Задоволете Ги Вашите Потреби] Постојат Многу Различни Големини На Четки За Дизајн На Нокти, Кои Се Мног�

WREXIL LEEWEE Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Серија X Конзола Кожи Завиткајте Налепница Со Две Слободен Безжичен Контролер Налепници

DEN 739.20

Заштитете ја вашата конзола и контролори совршено од нула и прашина Заштитете ја вашата за сериска конз

Кутија За справување Со Лекови кабилок кутија за заклучување прва помош кутија за итна медицина кутија за брава за брава за складирање

DEN 180.64

Пп Семејна Кутија За Прва Помош Изработена од висококвалитетен пп материјал, оваа кутија е издржлива и �

Кленплус 3 парчиња. Сина Череп Пчела Печ Везени Значка Железо На Шие На Амблемот За Јакни Фармерки Панталони Ранци Облека Налепница

DEN 143.84

Големина : 3,4 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по�

Бвмаг Торбичка Торбичка Торбичка Со Држач За Чаши Додатоци За Потпирач За Раце Чанти За Складирање Без Раце Водоотпорни За Преклопување

DEN 0.67

оксфорд големина : 15,7 х 11 инчи Користете висококвалитетна Оксфордска ткаенина со пвц водоотпорна Внатр�

Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна Кутија За Кабел За

DEN 367.84

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.