• Новак
Пума машка лига јадро шорцеви

Пума машка лига јадро шорцеви

Вреднување на стоката:
DEN 167.68

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Еластично затворање. Еластична лента за половината со кабел за цртање. 100% полиестер; Испреплетеност; 140,00 g/m; Заврши : Био-базирана финиш за финиш. Комплетирајте го вашиот состав за да стигнете до врвот. Оваа колекција е за оние што уживаат во битката исто како и победата. Не верувајте само дека сте најдобри. Брендирање на мачки Puma, пренесување на топлина, поставување на левата нога како носена, еластична лента за половината со кабел за цртање, опуштена големина на суви ќелии : X-голема боја : Црвена/бела промоција може да варира во зависност од големината/бојата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

XXBR летни маици за машки кратки ракави едноставни графички розови печатени екипаж врвови на улицата млади млади тенок вклопуваат

DEN 1.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот За испорака : Стандарден превоз 718 �

Уфоко плажа Зимска мода со долги ракави со долги ракави, палто, плус големина на руно јакна лабава фитинг копче надолу цврста боја

DEN 780.64

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер Зимс�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.