• Новак
Трамп 45 Худи 45 -ти претседател Политички starsвезди и ленти за џемпери

Трамп 45 Худи 45 -ти претседател Политички starsвезди и ленти за џемпери

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

80% памук, 20% полиестер Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Одлично вклопување : Оваа кошула со качулка се чувствува одлично и се вклопува во големината. Трамп 45 Худи за мажи и жени е совршен подарок. Одличен подарок за тато, сопруг, син, дечко, дедо, мама, сопруга, ќерка или баба. Ве молиме, проверете ја нашата продавница за смешна, Божиќна, политичка, воена, патриотска, христијанска, хумор, поп култура, саркастична, машки новини t- кошула, женска нова маица или облека што дава изјава. Имаме многу дизајни и кошули со грахички. Врвен квалитет : Имаме широк избор на идеи за облека и подароци за мажи, жени и деца, вклучувајќи кошули, врвови на резервоарот, кошули со качулка и многу повеќе. Можете да најдете нешто за секого во вашето семејство. Сите наши графички маици се печатени и дизајнирани во САД од нашиот неверојатен тим на професионалци. Нашиот објект за печатење во Пенсилванија има некои од најдобрите печатење на екранот и опрема за печатење директно за да се обезбеди најдобар можен квалитет. Нашите маички се достапни во многу големини и бои. Прекрасно чувство : Горди сме што нудиме дуксери кои се 80% прстен ни се врти памук и 20% полиестер. Хедер Греј 75% прстен се откачи од памук, 25% полиестер. Овие џемпери се класични. Достапните големини се мали, средни, големи, X-големи, 2xl, 3xl. Карактеристики : Паднато рамо, манжетни за спандекс и долна лента, двојно игла по полите и врвови на врвот на капакот на аспираторот, 3/8 "рамни цртежи, џеб со двојна торбичка за дополнително засилување, двојно игла за вртење низ целата етикета за солзи. Забава : Нашите кул кошули се направени за да додадат малку забава со многу отпечатоци од маици за да изберете. Бидете центар на внимание на роденденска забава, Божиќна забава или кога сте околу вас пријател и семејство. Смешни маички или саркастични новини маици одлични се да го скршат мразот. Нашите кошули се удобни и одлични квалитетни маици што можете да ги носите за да работите или дома. Прекрасна кошула е најдобриот Божиќ за Божиќ, подарок за роденден, подарок за Денот на таткото, подарок за Денот на мајката, подарок за дипломирање, подарок за дипломирање, подарок Назад на подарок на училиште. Одржливост : Супер мекиот прстен дуксери се прават со одржливост во умот. Памукот е одржливо одгледуван и етички собрани. 100% од остатоци од сечење ткаенини се рециклираат во влакна и се користат во нови производи. 33% од енергијата што се користи за да се користи за енергија Производството на овие кошули со мета доаѓа од обновливи извори. Миењето на вашиот мета внатре во ладна вода не само што го прави вашиот мета да трае подолго, туку е добро за земјата, околу 90% од енергијата што ја користи машината за перење оди кон загревање на водата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

LED предводени од предводник на предните светла, 230 ° широк зрак LED лента за глава со сите институции за перспективи, 5 режими Флеј -светло

DEN 2.67

Светло светло и широк светлен свет на зракот Чувајте го Dark & ​​Baddy далеку LED предниот свет на меласа со ш

Женски хипстерски пол танцуваат жешки панталони јога плен шорцеви салата вежбање атлетски задник за кревање спортски дното на дното

DEN 1.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% најлон, 20% спандекс Повлечете го

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.