• Новак
Пранг Изградба Хартија, 10 Избрани Бои, 9 х 12, 50 Листови

Пранг Изградба Хартија, 10 Избрани Бои, 9 х 12, 50 Листови

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

ХАРТИЈА ЗА ОДЕЊЕ, ЗА СИТЕ НАМЕНИ : средна тежина, изградба на подземни дрва обезбедува најдобра вредност во градежната хартија од училишно одделение МНОГУ НАМЕНИ : Светла и конзистентна боја ја прави градежната хартија Пранг совршена за училишни проекти, уметнички рециклирачки. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Поддржан од нашето Ветување Дека Ќе го замени секој производ што не ги исполнува вашите очекувања. ДОВЕРЛИВ БРЕНД : Пранг е дел од семејството на производи диксон Тикондерога, кое вклучува Тикондерога, Диксон, Пакон, Тру-Реј, Замор, Без Избледување, Чувари во Училница, Бордет, Улица За Креативност, Спектри, Стратмор, Кансон, Далер-Роуни, Лира, Дас и многу повеќе. Светло обоена, сеопфатна градежна хартија нуди висока јачина и мазна текстура. Долгите, силни влакна се сечат чисти и преклопуваат без пукање. Градежната хартија е направена со процес на пулпирање без хемикалии за да помогне да се обезбеди почиста средина. Хартија за рециклирање е направена со 65 килограми.

Главните карактеристики

Избор на клиент

SEWACC Празни Етикети 50 парчиња Позадина Фотографија Почетници Дома Дрвени Деликатни Дрво Декорација Исечоци Одбор Плоштад Премија Недовршени

DEN 3.00

Пп Дрвени Знаци Празно : Нашите 6х6 дрвени квадрати направени од природно дрво, претходно исечени дрвени

Ксухек Дрвени Кругови За Занаети, 14 Инчни Празно Тркалезно Дрво Големи Дрвени Кругови За Занаети, Дрвени Дискови За Знаци, Сликање, Горење

DEN 1.00

5 Парчиња Дрвени Кругови за Занаети : ќе добиете 5 парчиња големи недовршени дрвени кругови за занаети во

500 Парчиња И Клипови Разбој Гумени Ленти Клипови Пластични Конектори Полнење Клипови За Разбој НАРАКВИЦИ САМ Сам Нараквица Правење Разбој Бенд

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 500 парчиња и клипови Доволно голема количина за да ги задоволи вашите потреби за прав�

Derayee Виножито Боја Ваши Лента, Маскирање Декоративни Ленти ЗА DIY Бележник, Планер, Уметност &засилувач; Занаети Подарок Обвивки 4 Ролна

DEN 87.84

?Премиум Материјал : лентите за маскирање се изработени од квалитетна хартија за миење што може да се ре�

Голема Големина 5d DIY Дијамантско Сликарство Последна Вечера Различни Големи Димензии Квадратни Вежби Тркалезни Вежби Христијански Ригиозни

DEN 1.33

Тоа е сам сет! Треба сами да го насликате! Ослободување од стрес и Задоволување : ќе уживате во незаборав�

3мм 1/8 х 12 х 12 Б/Бб Балтички Бреза Иверица Плоштади - Совршен за Уметност &засилувач; Занаети, Училиште &засилувач; Сам Проекти, Цртање,

DEN 1760.00

Дебелина : 3ммГолемина : 1 / 8 "х 12 " х 12" ПРЕВОЗОТ ВКЛУЧЕНИ Б / ББ ОДДЕЛЕНИЕ " 3Б " е највисоката достапна оценк

СУПЕРДАНТ Сончоглед Со Пеперутки Восок Печат Животински Печат Печат Ретро Дрво Запечатување Печат Месинг Глава Покана Печат Свадба Сончоглед

DEN 3.33

Сончоглед со Печат На Пеперутка : половина сончоглед половина дизајн на пеперутка Во многу култури, пеп�

100 парчиња 3.54x2  Празно Крафт Хартија Бизнис Картичка, Зборови Порака Белешки хартија Тагови, мини Занает Картон фестивал подароци-6

DEN 105.28

①Прифатлива Празна Крафт Картичка Големина : 3,54 х 2 инчи / 9 х 5,3 см Секое пакување визитКартички доаѓа во

Лепенка За Поправка На Кожа МСМЛУГВАВ, Лепенка За Поправка На Самолеплива Кожа, Кожни Закрпи од 8х11 Инчи за Мебел,Кауч, Седиште За Автомобил,Јакна,

DEN 159.84

●Лесен за УПОТРЕБА, Поправка на Кожа само треба да го следите процесот во 4 чекори : Исчистете Ја, Исечет�

Арктички Снег Волк Дијамант Сликарство Комплет Уметнички Слики НАПРАВИ Сам Целосна Вежба Домашни Додатоци Подарок За Возрасни За Домашен Ѕид

DEN 0.67

Користи ткаенина од хемиски влакна ☁ Вежба пенкало*1 + вежба диск*1 + Дупчење кал*1 ☁ Платното сликарство �

МАВАДОН Лимон Парче Фондан Мувла Портокал Овошје Парче Силиконски Чоколадо Бонбони Торта Кекс Украсување Алатка Полимерна Глина

DEN 159.84

Направено од платина силикон за храна Нелеплив, за лесно отстранување Високо флексибилен, издржлив и от

ПРИЛАГОДЛИВ Удар Со 6 Дупки: Метален Удар Со Шест Дупки за Планери И Врзива со 6 Прстени со капацитет од 6 Листови За А4 / А5 / А6 / Лична/Џебна

DEN 295.04

Димензии : 7,6 х 2,55 х 2,36 инчи / 194 х 65 х 60 мм Тежини : 1,06 фунти Издржлив метал 6 дупки, идеален За Филофакс, 6 пр

Сет за накит 1 Сет Природни Цедени Цвеќиња За Смола Сушено Цвеќе За Смола Цедено Цвеќе Занает Сушено Цедено Цвеќе Комплети За Нокти

DEN 0.33

ПРИТИСНАТ КОМПЛЕТ ЗА ЦВЕТНА УМЕТНОСТ производство На Сушено цвеќе, природна заштита на животната среди

Јомгероз Керамички Влакна Професионална Печка За Греење Во Микробранова Печка Голема Мала Микробранова Печка Стакло За Спојување За Изработка

DEN 232.00

Микробранова печка е алатка за топење стакло за изработка на накит ОД стакло САМ Материјал : керамички в

Кајдо Свилен Екран Матрици За Полимерна Глина, 12 ПАРЧИЊА Еднократно Печатење На Свилен Екран со 2 Гумен, Работа Со Глинени Обетки Секачи

DEN 287.84

●Вреден Сет●12 парчиња од 6 x 3,8инчни сини свилени матрици, упатства, 2 парчиња гумени, комплетен пакет, пр

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.