• Новак
Бленда За Приватност на веб-камерата, Ултра-Тенок Капак На Веб-Камерата За NexiGo N60/N660, Заштитете Ја Вашата Приватност И Безбедност, 2 Пакет

Бленда За Приватност на веб-камерата, Ултра-Тенок Капак На Веб-Камерата За NexiGo N60/N660, Заштитете Ја Вашата Приватност И Безбедност, 2 Пакет

Вреднување на стоката:
DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

●Заштитете Ја Вашата Приватност Quexigo Webcam Cover ви помага да ја заштитите вашата приватност преку интернет Исто така, ја штити леќата на вашата веб-камера од нечистотија, прашина или остатоци. ●Ултра Тенок Материјал ● капаците на веб-камерата се направени од ултра тенка пластика, со дебелина од само 0,39 инчи, за да се комбинираат беспрекорно со вашите уреди. Quistune Design Quest капакот на веб-камерата е специјално дизајниран за веб-камери Nexi Go N60/N660. Можеби не одговара на други модели или варијанти на веб-камери. ●Лесно За Инсталирање●Едноставно порамнете го капакот на вашата веб-камера, а потоа цврсто притиснете го на телото на фотоапаратот околу објективот за да го инсталирате. Ќе слушнете звук на лесно кршење додека клиповите се држат до камерата. ●Издржлив и Лесен®Капакот На Веб-Камерата Nexi Go е цврст и издржлив, а исто така е лесен и тенок. Заштитете ја вашата приватност преку интернет со едноставно и лесно решение.

Главните карактеристики

Избор на клиент

10 Пакет Слама Замена За Стенли 40 оз 30 мл Авантура Гаснење Патување Чаша Тамблер, Еднократно Сламки Со Четка За Чистење Компатибилен

DEN 1.67

Компатибилен : 12375 " широк, 10 брои долги јасни сламки плус една четка за чистење Компатибилен со стенли сл

Држач за Држач За Таблети на Контролната Табла на автомобилот, 360° Ротирачка Вшмукувачка Чаша Со Голема Стегач Цртичка Телефонски

DEN 191.84

●НАДГРАДЕНА ЧАША за ВШМУКУВАЊЕ 360° за ротирање во 2023 година надградената супер силна вакуумска вшмукув

ЖБЛХЕК Цртан Филм Теретана Врвки За Влечење Спортски Аниме Ранец За Врвки Јога Симпатична За Деца Мажи Жени Деца Розова Љубов Срце

DEN 271.84

Големина на ранец со врвки : 14 х 16 инчи, лесен и преклоплив Умерен капацитет : не премногу голем, не премно

КА0814 Куршум Рѓосување Жолта Метална Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен ЗА Фосилни Мажи Генерал 5Е 5 4 Спорт, Хибриден

DEN 2.67

100% Сосема нов и висок квалитет за Фосилни Мажи Генерал 5Е, Спорт, Генерал 4, Генерал 5, Хибриден Паметен Ча�

Екран за екран на проекторот uhухв Едноставен анти-лесен завеси 16: 9 Преносен дома 3Д дигитален екран за проекција на завеси за завеси

DEN 1.33

1 Дизајн на светлина и преклопување Екранот можете да го преклопите во мала големина за лесно носење и с�

Комплетот Четки За Шишиња СО Вода QISSZION Вклучува Четка За Чистење Шишиња, Четка За Чистење Слама, Четка За Чистење Три Во Едно И 4 Парчиња

DEN 95.84

Содржина на пакетот : Доаѓа со 1 еез * Четка за Шише Со Вода ( 11,6"), 1 еез * Издржлива Четка За Слама (8"), 1 еез * �

Xucus 7 инчен мелница за агол сув колекционер на обвивка за мелење дрвена обработка Универзална површина за сечење на прашина за прашина

DEN 1077.92

Снабдување со DIY : обработка на дрво Е прилагодено : да Број на модел : машина за мелење метал за обработка

Торбичка ЗА Торбичка ЗА Патување ЗА Носење УСБ-Кабел Организатор Џебен Додаток Патент Паричник, Психа Уметност Обоена Текстура Апстрактна

DEN 0.67

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.