• Новак
Детското Место Момчиња ' Тенок Водат Чино Шорцеви, 3 Пакет

Детското Место Момчиња ' Тенок Водат Чино Шорцеви, 3 Пакет

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

97% Памук, 3% Спандекс Затворање на копчето. Машинско Перење. РАШИРИ ЧИНО ШОРЦЕВИ-Пар со поло или копче надолу кошула и тој е подготвен за денот. ТКАЕНИНА-Изработена од 97% памук/3% спандекс твил. ЗАТВОРАЊЕ-затворање На Копчето со патент мува. МУЛТИПАК — 3-пакет на истегнување чино шорцеви карактеристики предната страна наклон џебови, задниот дел џебови, појас петелки и внатрешна прилагодливи половината јазичиња за прилагодено вклопување. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Девојки Качулка Уво Зимска Надворешна Облека Палто Цртан Филм Момчиња Бебе Јакна Мечка Печатење Момчиња палто&засилувач; Јакна Момчиња

DEN 192.00

100% Полиестер ПразникДизајн : Класичен Ноќта на Вештерките и Соодветен Комбинезон Со Скелет Со Скелет со

Лапаса Момчиња Активни Основен Слој, Детски Спортски Термална Долна Облека Во Собата, Потсмеваат Вратот Руно Наредени Долго Џонс Врвот

DEN 2.67

90% Полиестер, 10% Спандекс Повлечете го затворањето Еластична : комплетот за термичка долна облека На ова

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.