• Новак
Лабораториска Опрема За Микроскоп 2 парчиња Микроскоп Гумен Окулар За Покривање Чаши Чаши За Заштита Додатоци За Микроскоп

Лабораториска Опрема За Микроскоп 2 парчиња Микроскоп Гумен Окулар За Покривање Чаши Чаши За Заштита Додатоци За Микроскоп

Вреднување на стоката:
DEN 324.80

Пристапност
Во достапна форма

2 парчиња црн гумен окулар покрива, главно за бинокуларен и тринокуларен стерео микроскоп Висококвалитетен штит за окуларот и заштита на окуларот, светлина и подобар ефект на фокусирање. Мек гумен материјал, погоден за микроскопски окулар од 32-36мм или телескоп и други леќи. Додатоците За Микроскоп Користат Висококвалитетни Материјали, Издржливи, Стабилни Перформанси, Клиентите Можат Лесно Да Го Користат. Имаме Многу Видови Додатоци За Микроскоп, Ве Молиме Контактирајте Не. Ние Се Стремиме Да Ви Обезбедиме Најквалитетен Производ И Најдобро Искуство На Клиентите. Материјал : Пластичен Гумен Дијаметар : 34mm Height : Околу 29mm/15mmquantiety : 2pcs} ЗАБЕЛЕШКА ние сме посветени на обезбедување на клиенти со висококвалитетни производи и задоволителни услуги. ако не сте целосно задоволни, ве молиме слободно контактирајте не во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Црвена Црна Дипломирање Фолија Раб Позадина, Казино Тема Партија Украси Црвена Црна Стримери Завеси Игра Ноќ Роденден Завеси Црна И Црвена

DEN 2.00

2023 Дипломирање Црвена И Црна Партија Украси : Црна и црвена позадина метални раб завеси одличен квалите�

Микроскоп Додатоци Ирис Камера Микроскоп Оптички Модул, Прилагодлив Отворот 1.5-18.7 мм Механички Ирис Лабораторија Потрошен Материјал

DEN 1.00

Материјалот е метал, издржлив Т(Дебелина) : 10мм, 10 сечила.​Количина : 1 КОМПЈУТЕР Со добра издржливост и с�

Комплет За Додатоци за микроскоп За Возрасни Широко Поле 23мм Зголемување 10х Стерео Микроскоп Широк Агол Зум Окулар Со Чаши за Очи 30мм Диа

DEN 339.20

Рамно поле широкоаголен окулар, Висока точка Користете стерео микроскоп за континуирано зумирање на ок

Микроскоп Додатоци 23,2 мм WF15X 13mm Широк Агол Биолошки Микроскоп Окулар Леќа, Со Читање Микрометар Скала Лабораториски Потрошен Материјал

DEN 368.00

Зголемување : WF15x Големина На Монтирање : 23,2 mm Тип На Производ : Микроскопски Окулари Видно поле : 13мм со д�

Галакси Ѕид Позадина Фото Кабина Beistle Печатени Пластични Космички Галаксија Позадина Ѕид Декор Простор Тема Фото Позадина Роденден

DEN 1.00

ВКЛУЧУВА : 1 галаксија позадина во пакет МЕРКИ : долги 4 стапки и широки 30 стапки ИЗРАБОТЕНИ Од : Тенка Пла�

Микроскоп Додатоци Зум Оптички Инструмент Микроскоп Фотографија, Ц-Монтирање Адаптер Ирис Дијафрагма Лабораторија Потрошен Материјал

DEN 3.33

Материјал : метал Максимален Дијаметар На Отворот : 12 мм Внатрешна Нишка на Дното : М25, 4 Надворешна Нишка

Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни 195 Црна Ахроматска Цел 4Х 10Х 20Х 40Х 60Х 100Х РМ 20,2 мм Објективни Делови Лабораториски Потрошен

DEN 1.00

Големина на монтирање : 20,2 мм Стандардна нишка РМС Зголемување : 4 X / 10 X / 20 X (S) / 40 X (S) / 60 X (S) / 100 X (S+Масло) Тип

Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни 0,3 Х 0,75 Х 1,5 Х Оптика Стерео Микроскоп М48 Конец Бинокуларни Објективни Леќи Лабораториски Потрошен

DEN 3.00

Материјал : метална Рамка+ Оптичка стаклена леќа зумирајте микроскоп објективна Помошна леќа Број На Мо

Кауфпарт Микроскопска Леќа, 0,3 Х 0,5 Х 0,7 Х Оптичко Стакло Чиста Слика Мала Практична Едноставна Операција Метално Огледало Тело Објектив

DEN 568.00

3 Видови На Множители : Микроскопски леќи 3 видови на множители за намалување се опционални, 0,3 Х до 0,7 Х го

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.