• Новак
Шусуку БФФ Ѓердан за 2 Сестри Мајка Ќерка Ѓердан за 2 СЕТА Крава Видра/Еднорог/Панда Приврзок Ѓердан 925 Стерлинг Сребро Срце Појавување Ѓердан Врска Роденденски Нак?

Шусуку БФФ Ѓердан за 2 Сестри Мајка Ќерка Ѓердан за 2 СЕТА Крава Видра/Еднорог/Панда Приврзок Ѓердан 925 Стерлинг Сребро Срце

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

●Дизајн Концепт●љубовта меѓу сестрите е вечна Тука има 2 ѓердани, еден за постарата сестра и еден за помладата сестра. Двајцата споделуваат приказни едни со други и ја кријат својата љубов во нивните срца. ●Висококвалитетен Сестрински Ѓердан за 2°SHUSUKUE е посветен на изработка на висококвалитетен и модерен накит. Ѓерданот е изработен од 925 сребро, без никел, без олово, без кадмиум и пријателски за чувствителна кожа. Ѓерданот е хипоалергичен и антиоксиданс, неалергенски и не избледува. ●Големина на сестрински Ѓердан●приврзокот е 22*20мм, сребрениот синџир стерлинг усвојува прилагодлив ланец од 18+2 инчи, можете да ја прилагодите должината на ѓерданот според вашите потреби. Оваа должина е погодна за скоро сите и е совршена за подарување или носење сами. ●Совршен Подарок●ѓерданот од компас доаѓа во прекрасна кутија за подароци, погодна за секоја возрасна група. Ние ви нудиме прекрасно спакувана кутија за подароци, можете да го користите Овој Сестрински Ѓердан за 2 како подарок за роденден, божиќен подарок, подарок за годишнина, подарок за дипломирање итн. за вашето семејство, и најдобар пријател. €Одржување На Сребрен Ѓердан● носењето сребрен ѓердан секој ден е најефективниот метод за одржување, бидејќи маслата на нашето тело можат да му донесат природен и влажен сјај.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Салабомија Трико ЗА Мали Девојчиња 3д Дизајни НА Домашни Миленици За Животни Гимнастика Сјајна Чипка Споена Танцова Облека за 3-14 Години

DEN 271.84

Повлечете го затворањето Миење Раце Само Материјал : 20% Еластан+80% Полиамид;мека и пријателска за Кожата,

Lovegifset шепа печатена прстен шепа прстен Стерлинг сребрен кучиња прстени за жени жени кубни цирконија миленичиња кутре мачки шепи прстени

DEN 0.67

【Одличен дизајн】 Овој прстен од шепа инспириран од печатењето на PAW на слатко кученце и мачка кои обезб

Слатка Тинејџерка Култура Блузи Деца Елек Девојки Долна Облека Долна Облека Градник Детска Облека Долна Облека Девојки Долг Ракав

DEN 2.00

100% Памучна Мешавина Овие Слатки Лесни Градници За Обука Без Облоги Се Одлични За Млади Девојки Кои Сака�

Дебела топла густа нејасна двојна парчиња обични комплети за тинејџерска девојка есен зимски џемпер со долг ракав велур поставува жени 3Д

DEN 3.00

2023 сетови за договор за Dayенски премиер Ден 99% ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена ღ❤ Секој проблем со п�

Облека За Девојчиња Поставете Го Копчето Надолу Здолниште Трепет Блузи Со Ракави Со Лак Здолништа Со Две Џебни Дупчиња Везови Со Лажичка

DEN 1532.80

100% Памучна Мешавина Машинско Перење детски секојдневен фустан облека во собата 7 години момче девојки о

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.