• Новак
4000 Парчиња Портокалови Глинени Монистра За Изработка На Нараквици, Полимерни Растојанија РАМНИ Монистра САМИ ЗА Накит Ѓердан Обетка Комплет, Препи Thinетски Хеиши Х

4000 Парчиња Портокалови Глинени Монистра За Изработка На Нараквици, Полимерни Растојанија РАМНИ Монистра САМИ ЗА Накит Ѓердан Обетка Комплет,

Вреднување на стоката:
DEN 816.00

Пристапност
Во достапна форма

Доволно и шарени мониста од полимерна глина, можете да ги користите овие слатки мониста хеиши ЗА изработка на занаети, Обидете се да ја искористите вашата имагинација за да откриете поразновидни комбинации, Да направите свои уникатни проектиГолем број шарени монистра може да се користат за многу занаети и подароци, како што се ѓердани, нараквици, обетки, прстени, привезоци, глуждови, плетенки за коса, синџири за телефони, синџири за очила, други додатоци итн. Топли белешки : . [Соодветна Количина] постојат 4000 парчиња чиста боја рачно изработени глинени монистра и ролна кристална нишка во јасна кутија за складирање, така што нема да ги мешате лесно,и погодно за употреба и складирање. Овие рамни тркалезни монистра се одлични за безброј можности за дизајн, можете да ги користите за изработка на накит,изработка на нараквици, ѓердани, обетки и други занаети сами. [Безбеден Материјал] Нашите рамни глинени монистра се изработени од еколошки полимерен глинен материјал, кој е цврст и цврст, стабилен во структурата, не е лесен за деформација или кршење, во добра текстура и изработка, нашата кристална низа е тешко да се скрши од другите жици од 0,8 мм, можете да ги користите овие препи мониста со леснотија и доверба, овие мазни глинени монистра ќе ви овозможат удобно искуство при носење. [Соодветна Големина] нашиот дијаметар на глинени монистра од мек диск е 0,16 инчи/ 4 мм, дупката е 0,078 инчи/ 2 мм, тенки 0,039 инчи/ 1 мм, овие мониста за растојание се лесни за ракување и можете да одговарате на школки, синџири, прстени, затворачи од јастог за да се поврзете со јасна занаетчиска жица, за да направите различни стилови рачно изработени ѓердани, анкети, нараквици и обетки. Ве молиме разберете дека може да има мали разлики во боите поради различните прикази на екранот. [Удобно За Носење] овие премиум полимерни мониста се лесни и водоотпорни, без необичен мирис, удобно носење, а бојата нема да се менува, секогаш одржува светли бои, може да се носи на плажа, базен или бања. Рамните глинени монистра можат да создадат извонредни декоративни уметности,шарми САМ занаети, како што се телефонски јаже, декорација на стакларија, приврзоци, комплет за мониста на половината, модерен декор за чевли и декорација на забави. [Широки Апликации] Овие мониста хеиши се едноставни ,елегантни и привлечни, погодни за тинејџери и возрасни, совршени за сончева пролет и лето, секојдневно носење, забава, сурфер и други прилики., тоа е шик подарок за љубовник, пријатели, семејство на роденден, Или Денот На Вљубените, овие рамни глинени монистра, исто така, е релаксирачка и едукативна активност за деца и возрасни, можете да уживате во забавата НА самото ВРЕМЕ СО вашите деца, семејството и пријателите, носејќи ви добро расположение и ве прават интимни.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кленплус 3 парчиња. Око Буда Закрпи Налепница Уметност Ом Аум Хиндуизмот Мантра Јога Печ Симбол Симбол Костим Маица Јакни Фармерки Капи

DEN 1.00

Големина : 3Х3 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површина�

Дибор Ова Сме Ние Кујнски Крпи Крпи За Садови Крпа За Садови, Семејна Домашна Декоративна Абсорбента Крпа За Сушење Крпи За Раце Крпи За Чај

DEN 1.33

●Материјал€ : површината има дизајн на вафли, а уникатниот дизајн на саќе ја прави многу апсорбирачка и

Нибиру 8 парчиња Сребрена Искра Кршен Кристал Подлога За Поставување Тркалезен Глам Украсни Душеци За Трпезариска Маса Свадбени Банкети

DEN 1327.84

Сјај Изглед : Екстра Брилијантни сребрени подлоги, групирани со микро кристали во облик на дијамант, сре

Калим Рамна Средна Датотека За Сечење, Двојни Исечени Заби, Должина Од 6 Инчи, Изработена од Високо Јаглероден Челик, Рачна Датотека

DEN 95.84

①Соодветна Големина 7,5 "вкупна должина, 6" должина на датотека, максимална ширина на датотеката 0,63" (1,6 см)

Галанд Чувари За Кревање Тежина Спортска Заштита Што Дише Преносни Спортски Полиестерски Рачни Рачки со Потпори За Зглоб За Вежбање Кафеава

DEN 702.40

Производот усвојува дизајн со половина ракавица, што може да ја зголеми флексибилноста на прстите и да �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.