• Новак
Патување Виси Тоалет Торба За Жени И Мажи, Преносни Бања Туш Торба Со Кука, Голем Капацитет Водоотпорен Козметички Шминка Патување Организатор Доп Комплет Организ?

Патување Виси Тоалет Торба За Жени И Мажи, Преносни Бања Туш Торба Со Кука, Голем Капацитет Водоотпорен Козметички Шминка Патување Организатор

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Торба За Организатор На Патувања Ерливеј со 4 различни прегради-големиот џеб со еластична јамка за чување на вашиот шампон, регенератор, лосиони итн, џеб од мрежа и џеб за патенти за шминка, четка за заби и мали предмети за патување, проѕирен пластичен џеб за влажни предмети за да ги одржувате другите џебови суви. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : патна торба За Тоалети Ерливеј изработена од полиестерски влакна отпорни на вода, неговите лесни, но издржливи квалитети, совршена комбинација за патување. Овој специфичен материјал е отпорен на вода, што го прави безбеден за употреба во средини каде што може да се навлажни, како што е бања или туш. Внатрешноста на торбата е безбедно обложена со специјален материјал кој може да се справи со случајно истурање на тоалетот и лесно може да се исчисти. ЦВРСТ ДИЗАЈН НА КУКА : вградената кука За висечка Торба Ерливеј овозможува закачување на комплетот за тоалети од решетката за крпи, куката за палто итн., правејќи ги вашите тоалети и козметика добро прикажани за лесен пристап и заштеда на простор. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ТОРБА : Тоалетната торба Ерливеј има интуитивен дизајн,полесно организирајте го патувањето и козметиката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Инфрацрвен термички сликар, инфрацрвен термички анализатор Точна температура за откривање на реално време алуминиумска легура PCB 400W HD видлива

DEN 2.00

Видлива точна локализација на светлината : Точките за истекување не се наоѓаат никаде, брза и точна лока

МИЛАГЕТО кампување за отпадоци може да се склопи со мултифункционално рециклирање на отворено, еднократно преносно со клипови за рециклирање

DEN 1.33

Преклопување на ѓубрето : преклопениот дизајн е да се олесни кампувањето Кога не е во употреба, оваа кор�

Имам налепница за став за став - налепница од лаптоп 5 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода - смешна шега за риболов

DEN 79.84

Големина : 5 "x 4,5" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

BWE бања масло масло однесе бронзен водопад мијалник за мијалник за 1 дупка или 3 дупки мијалник за бања со склопување на мозоци и водни линии

DEN 1233.60

Стилски дизајн : Ова елегантно масло ја нанесуваат бронзената тапа има водопад и единечна рачка на рачк�

Индустриски ретро ретро -замав за вртење на таванот со светлина 3 брзина затемнета трпезарија спална соба минималистичка предводена од тивок

DEN 1512.00

Уникатен дизајн : вентилатори на таванот со светла, сечилата на вентилаторот се ставаат во телото на лам

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.