• Новак
E-Simpo 2pcs 24V 120w 5a Led Напојување, 110V AC До 24vdc Прекинувач Модел Напојување, LED Осветлување Адаптер За Напојување, Долга Верзија, Алуминиум Домување, Не-Дожд, Затворен Употр?

E-Simpo 2pcs 24V 120w 5a Led Напојување, 110V AC До 24vdc Прекинувач Модел Напојување, LED Осветлување Адаптер За Напојување, Долга Верзија,

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

E-Simpo 2pcs 24 V 120w 5a Led Напојување, 110 V AC До 24vdc Прекинувач Модел Напојување, LED Осветлување Адаптер За Напојување, Долга Верзија,Алуминиумско Куќиште, Не-Дожд, Внатрешна Употреба Само100% Сосема нов и висок квалитет Влезен Напон : 90~130 VAC За Северна Америка, Ако ви треба 170-264 V AC Влез, ве молиме контактирајте не откако ќе нарачате и пред да испратиме, во спротивно Ќе испратиме 110v Ac Влезен Тип како стандарден За Северна Америка Излезен Напон : 24v Dc Излезна Струја : 2.5 А Излезна Струја Опционална Моќност : 60w 100w 120w 150 W 250w 360w 400w ФАКУЛТАТИВНА ФРЕКВЕНЦИЈА : 50/60hz школка материјал : алуминиумска основа. Заштита : Заштита Од Недостиг,Заштита Од Преоптоварување, Заштита Од Напон. Широко се користи Во Индустриска автоматизација, LED дисплеј, комуникации итн. Влажност На Околината : 0~95% Неконд. САМО ВО ВРАТАТА!!НЕ ДОЖДООТПОРЕН!! Се препорачува професионална инсталација на квалификуван електричар. Како Да ја пресметате Поддршката Максимална Должина НА ЛЕД Лента : Претпоставка : ВАШАТА ЛЕД Лента 60 led/m, и секоја LED 0,2 W, потоа пресметајте ја Максималната Должина НА LED Лентата : 0,2 W/LED € 60 LEDs/m=12w/m, 60 W (НА пример) xv 12w/m=5m, Така, Поддржете ЈА Led Лентата (60 led/m, 0,2 W/LED) Должина (Max) =5 M.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додатоци за Поврзување на градинарски Црева 108ммх54мм Внатрешен Дијаметар Бакарен Крај Дијаметар На Добиточна Храна Спојување Водовод

DEN 1215.04

Лесен за инсталирање : операција со една рака Удобно е да се инсталира заедно со конекторот за градинарс

Homoyoyo Фото гости Книга за свадбени врзиви со фото подарок за преклопување на фото албум меморија за меморија албум празно скрип -книга

DEN 3.00

Налепници за венчавки 【комплет за записи】 Совршен како албум за записи за свадба, дипломирање, роденде

Случај за паметна метеоролошка станица за амбиента - кадифена торбичка, мека велурна ткаенина торба со ракав со влечење за амбиентална

DEN 287.20

? [Мека и кадифена] Оваа мека кадифена торбичка е нежна на допир и лесна на очите ? [Удобно] Лизгајте ја ваш

Женски летни чевли на плажа гроздобер удобност мека плоча кои не се лизгаат флип-апостолки се лизгаат на сандали за обувки за жени за жена

DEN 1.67

Перл сандали за жени направени во САД или увезени! ЛОГИСТИСКО ВРЕМЕ : 1015 дена; Забрзана логистика : 710 ден�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.