• Новак
Греење Мантија Капацитет: 500 мл, Напон: 220 В

Греење Мантија Капацитет: 500 мл, Напон: 220 В

Вреднување на стоката:
DEN 1353.60

Пристапност
Во достапна форма

Издржува висока температура До 350° C телото на мантијата се врти во едно парче Од Не ' рѓосувачки Алуминиум уредно завршено во бела печка емајл/боја обложена со прав со мат завршени комбинации на бои. Сите грејни мантии се заостануваат со специјална одделение минерална волна. Работи на 220 Волти А.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Линсул Тиаудио Наследство 4 1DD+3BA Хибриден Монитор за Возач Во Уво со 2 Прекинувач за Подесување, Одвојлив 7n OC 0,78 mm 2Pin Кабел, Прилагодена

DEN 3184.00

€Tieaudio Legacy 4® тој беше дизајниран истовремено Со Наследството 5 за да обезбеди уникатен пресврт на поста�

Премиум освежувач на воздухот Лаванда мирис Божиќни подароци соба Декорација на автомобил за автомобили освежувач на автомобили додатоци за

DEN 159.84

? ? Мирисот, не само што може да се користи, туку и многу еколошки ? 【Високи материјали】 : Освежувачот на

Накит Домашна Дневна Соба Декор Козметичка Кутија Шминка Организатор Складирање Штанд Декоративен Послужавник Дисплеј Шминка Случај за

DEN 1.67

Мултифункционалните фиоки за козметички организатори можат лесно да се вметнат и извлечат СОВРШЕН ПОД�

Cabilock Cupcake Штанд Керамички Десерт Плочи Торта Држач Решетката Зајаче Бонбони Јадење Cupcake Дисплеј Стојат Cupcake Десерт Пециво Служат Послужавник

DEN 1.67

Штандот за кекси е изработен од керамика, ставен на масата, тоа не е само послужавник за работна површин�

ЗИЗМХ 304 Куки Од Нерѓосувачки Челик Мулти Ѕид Монтиран Џогер Организатор Држач Ракетна Четка Метла Закачалка Кука Кујна Бања Силни

DEN 1.33

Носивост : 10кг (не содржи) 15кг (содржи ) Цврста кука, може да се исече или обеси Силниот чак е силен и не се

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.