• Новак
ЏОЈМАР Керамички Држач За Прстен За Бело Срце - Држач За Венчален Прстен ЗА Накит, Подароци За Божиќни Родендени За Жени, Неа, Најдобра Пријателка

ЏОЈМАР Керамички Држач За Прстен За Бело Срце - Држач За Венчален Прстен ЗА Накит, Подароци За Божиќни Родендени За Жени, Неа, Најдобра

Вреднување на стоката:
DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Висококвалитетна керамика, неизбледена обложена, добро спакувана со стиропор и кутија од бела хартија Додадете го во вашата комода, суета или бања за да ги задржите вашите мали ситници без губење. Прекрасен Декор за дом и елегантен дисплеј за продавница за накит за организирање на накитот. Држач За прстен Во форма На срце Јадење : Уникатен дизајн на облик на срце и шема на втиснување на цвеќе на садот и работ беа украсени со златни линии. Димензии и Спакувани : големината на мерката за садови за ситници е приближно 13 W*14 L*8 H см. И добро спакувани со пена и се стави во џојмар хартија подароци кутија,подготвени да се даде како подароци за вашето семејство и пријатели. Функционално : Совршен домашен украс за заштеда на простор за вашите ситници,чувајќи ги прстените, обетките,нараквиците и ѓерданот без губење. Симпатична Декорација : Симпатична и деликатна декорација за јадење за прикажување продавници и употреба на личен организатор,можност да ја ставите во вашата маса за облекување ,бања и ноќна маса. Уникатни Подароци За Жени : ќе биде одлична идеја подароци за вашите најдобри пријатели,подароци за денот на Вљубените,подароци за Денот на Благодарноста и Божиќни подароци за неа.

Главните карактеристики

Material:
Ceramics Shape

Избор на клиент

Фиока за кабилок влече 4 парчиња месинг кабинет копчиња октагонални хардвер врата шкафови фиоки копчиња мебел рачка за кујна спална соба

DEN 270.72

Копчињата на вратите одлично за дома, бања, канцеларија, бар, канцеларија, KTV, хотелска употреба Површина

Силиконски силиконски пепелник маскирна цигара од цигара со пушење, чинија за горилник за внатрешни работи за домашен канцелариски

DEN 1.33

Камуфлажните дизајни го прават пепелникот покреативен и шарен, лесно да одговара на вашиот мебел Исто т

Елегантен Стил Лебедова Шема Козметичка Торба Пренослива Торба За Шминка За Патување Организатор Тоалетна Торба За Жени И Девојки

DEN 2.33

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најваж

Изобу Лилианг-- Испарувачки ладилници Мини личен климатик, вентилатор за ладилник за испарување на воздухот со USB полнење, 3 брзина

DEN 2.00

◆? Брзо ладење : Силниот ветер ја прави просторијата за кратко време, така што можете да се чувствувате п

Чистач на компримиран Воздух и Правосмукалка ЗА Чистење ТАСТАТУРА, ГЕОДМАЕР 2 во 1 52000 ВРТЕЖИ во МИНУТА 12000mah Безжичен Електричен Воздушен

DEN 1.33

€ 2 Во 1 Дизајн ● Во Комбинација Со прашина за компримиран воздух И Правосмукалка, моќна сила на дување, �

Пополнување на јазот на седиштето на автомобилот, Организатор на јазот на седиштето на автомобилот, кутија за складирање на седишта за кожни

DEN 319.84

【Кажете му збогум на хаос и испуштање】 Овој организатор на седиштето на автомобили е добро решение за �

ГБСЕЛ 6-1мултифункционален Надворешен Вентилатор, Вентилатор Со Светло За Кампување, ПРЕКЛОПЕН USB Вентилатор ЗА полнење за кампување,

DEN 1081.60

?Овој производ има 6 практични функции како што се осветлување, вентилатор и полнење Тоа е неопходен про�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.